اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

اقامت از طریق پناهندگی در آلمان

اقامت از طریق پناهندگی در آلمان

 

متاسفانه افراد زیادی در جامعه ما حضور دارند که دیگران را به مهاجرت غیر قانونی به آلمان  – قاچاقی رفتن به آلمان و یا پناهندگی در آلمان تشویق میکنند . ممکن است وعده های زیادی به افراد در این ارتباط داده شود . برخی از این وعده ها به شرح ذیل میباشد . 

اخذ اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان بدون هزینه زیاد 

اخذ اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان با دریافت حقوق از دولت آلمان

اخذ اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان بسیار سریع و ارزان

خلاصه وعده های زیادی در این ارتباط به افراد داده میشود اما عمده این وعده ها دروغین است . در  صورتی که فردی به آلمان به صورت غیر قانونی وارد شود این امکان را دارد که تا برای پناهندگی در آلمان درخواست بدهد . اما درخواست پناهندگی کجا و موافقت با درخواست اقامت آلمان .

شما با درخواست پناهندگی در آلمان در کمپ پناهندگان تحت نظارت سازمان ملل اسکان داده خواهید شد . ممکن است مدت حضور شما در این کمپ ها تا زمان به نتیجه رسیدن یا تصمیم گیری دادگاه در خصوص شما طول بکشد . ( برخی از افراد چندین سال در صف بررسی درخواست بوده اند ) ممکن است ۳ تا ۵ سال طول بکشد تا درخصوص شما تصمیم گیری شود . جتی ممکن است بعد از چند سال با درخواست شما مخالفت شود . 

در حال حاضر مدت انتظار برای بررسی پرونده بسیار طولانی است . با هجوم مهاجرین به ویژه افراد سوری ، عراقی ، پاکستانی و افغانی به اروپا امروز نمیتوان انتظار شرایط خوبی برای پناهندگان را  انتظار داشت . 

ما به شما پیشنهاد میکنیم پناهندگی در اروپا را فراموش کنید و اگر قصد اخذ اقامت آلمان ( اقامت اروپا ) را دارید به صورت ۱۰۰ % قانونی اقدام نمایید . و پروسه مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آلمان را کاملا قانونی و تحت نظر وکلای مهاجرت معتبر در کشور آلمان پیگیری کنید .

در واقع ما به شما پروسه مهاجرت آگاهانه را پیشنهاد میکنیم . شما در روشهای قانونی از روز اول ورود به کشور فوق اجازه کار و تحصیل خواهید داشت و ۳ تا ۵ سال طول میکشد تا بتوانید اقامت آلمان را از طریق قانونی به دست آورید .و میتوانید پاسپورت آلمانی بگیرید . با دارا بودن پاسپورت آلمان میتوانید به بیش از ۱۶۵ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنید .

مطمئنا دریافت اقامت آلمان از طریق پناهندگی و مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی کار ساده ای نبوده و میتواند مشکلات جدی برای شما ایجاد نماید و روش مورد پیشنهاد ما نمیباشد

جهت اطلاع از سایر روشهای قانونی که میتوان برای اخذ اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان از آن روشها اقدام نمود با ما تماس بگیرید

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا