Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

اقامت قبرس

مهاجرت به قبرس و اخذ اقامت کشور قبرس ( اقامت قبرس ) از روش تمکن مالی فرصتی کاملا استثنائی برای اخذ اقامت قبرس در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان  شنگن ( اجازه  زندگی و یا سفر آزادانه در سراسر قبرس شنگن )

مهاجرت به قبرس از روش تمکن مالی

روشهای متفاوتی برای اخذ اقامت قبرس و مهاجرت به قبرس وجود دارد .  یکی از سریعترین و  بهترین روشهای اخذ اجازه اقامت قبرس از روش تمکن مالی و مهاجرت قبرس  از طریق تمکن مالی میباشد . لازم به ذکر است که در سایر راه های اخذ مجوز  اقامت قبرس و مهاجرت به قبرس شما بایستی  در قبرس فعالیت اقتصادی ( ثبت شرکت ) داشته باشید و یا کارمند دائمی یک شرکت قبرسی باشید و هر سال بایستی مالیات بدهید . اما افرادی  که اقامت قبرس از روش تمکن مالی را دریافت میکنند  و  برای مهاجرت به قبرس از راه تمکن مالی اقدام می نمایند نیازی به کار در قبرس ( چه به روش ثبت شرکت و چه به روش کارمندی ) نخواهند داشت و دولت  قبرس انتظار دریافت مالیات و بیلان سالیانه از این افراد  را نخواهد داشت . در واقع روش اقامت قبرس از طریق تمکن مالی و مهاجرت قبرس  از روش تمکن مالی ( اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی  ) برای عزیزانی مناسب است که از تمکن مالی بالایی برخوردار میباشند  و عملا برای گذران زندگی  به کار کردن در قبرس و کسب درآمد در قبرس از طریق شغل نیازی ندارند . حتی جالب است بدانید در روش اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک  و مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک شما بایستی مبلغی حدود ۲ میلیون یورو ملک بخرید  . ملک مورد نظر را تا ۱۰ سال اجازه فروش و یا اجاره به دیگران ندارید و بایستی یا شخصا استفاده کنید یا بلا استفاده باقی بماند . اما در روش اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی و مهاجرت قبرس  از طریق تمکن مالی  شما نیاز به خرید ملک نخواهید داشت . شما میتوانید در حد نیاز خود بسته به تعداد افراد خانواده نسبت به اجاره ملک و یا خرید ملک اقدام نمایید . در روش اقامت قبرس از طریق خرید ملک و مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک شما بایستی ۱۰۰ % قیمت ملک را به صورت نقد بپردازید ولی در روش اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی شما در صورت تمایل برای خرید ملک در قبرس میتوانید مبلغی بین ۲۵ تا ۳۰ درصد ارزش ملک را نقد و بقیه را به صورت اقساط بلند مدت با بهره بسیار پایین پرداخت خواهد نمود .

اقامت قبرس از روش تمکن مالی

در این نوع مجوز اقامت قبرس متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود می توانند برای سرپرست خانواده همسر و فرزندان تحت سرپرستی خود اقامت دریافت کنند. اما نکته بسیار مهم اخذ  اقامت موقت اولیه نیست و نکته مهم این است که بعد ازاخذ مجوز اقامت اولیه قبرس ( اقامت موقت ۱ ساله قبرس )  شما میتوانید اقامت موقت خود را تا ۵ سال تمدید و آن را به اقامت دائم قبرس تبدیل کرده .و پاسپورت قبرس دریافت نمایید . اقامت تمکن مالی به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی برخوردار باشند. شخصی که ثابت کند درآمد ماهانه قابل قبولی برای خود و خانواده دارد شامل می شود. در واقع شما  با داشتن سند ملکی در ایران و همچنین  سپرده بانکی کافی امکان اخذ  مجوز  اقامت قبرس را برای خود و خانواده تحت سرپرستی خود خواهید داشت روش مهاجرت به قبرس از طریق تمکن مالی  و اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی روشی بسیار سریع میباشد و شما در طول چند ماه میتوانید کارت اقامت قبرس را دریافت نمایید . ( معمولا در روش های اخذ اقامت قبرس از طریق کار و اخذ اقامت قبرس از روش ثبت شرکت زمان های طولانی تری به دلیل پیچیدگی های پرونده مطرح خواهد بود  ) همچنین در صورتی که شما از طریق تمکن مالی  اقامت قبرس را دریافت کنید و به قبرس مهاجرت کنید فرزندان شما خواهند توانست به صورت رایگان مانند شهروندان قبرس در کشورهای قبرس تحصیل کنند و از استانداردهای آموزشی اتحادیه اروپا بهره ببرند جالب ترین نکته روش اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی قبرس که بسیاری را علاقه مند به استفاده از این روش برای اخذ اقامت قبرس و مهاجرت به قبرس مینماید این است که شما امکان و اجازه سرمایه گذاری در کشورهای اتحادیه اروپا و خود کشور قبرس را خواهید داشت .

مزایای دریافت اقامت از روش تمکن مالی :

  • عدم نیاز به ثبت شرکت و انجام هیچ فعالیت تجاری

  • عدم نیاز به استخدام پرسنل درقبرس

  • بدون هیچ گونه محدودیت سنی

  • عدم نیاز به مدارک بین المللی زبان

  •  سریعترین روش در دریافت اقامت قبرس و مهاجرت به قبرس

  • تمدید آسان مجوز  اقامت در قبرس

  • امکان تحصیل رایگان فرزندان در سطح کشور قبرس ( عضو پیمان شنگن )

مسائلی که در بالا ذکر شد بخشی از مواردی است که افراد را به مهاجرت به قبرس با تمکن مالی و اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی ترغیب مینماید در حال حاضر کشور قبرس عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن اجازه اقامت تمکن مالی و همچنین مهاجرت به قبرس از طریق تمکن مالی را صادر مینمایند . در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در گروه اقامت اروپا با تلفن ۰۲۱۲۲۸۷۵۴۴۳ تماس حاصل نمایید همچنین میتوانید برای اطلاع از شرایط سایر کشورهای اروپایی بر روی لینک های زیر کلیک کنید

اقامت اروپا از روش تمکن مالی

اقامت فرانسه از روش تمکن مالی

اقامت یونان از روش تمکن مالی

اقامت اسپانیا از روش تمکن مالی

اقامت قبرس از روش تمکن مالی

اقامت پرتغال از روش تمکن مالی

اقامت ایتالیا از روش تمکن مالی

اقامت قبرس از روش تمکن مالی

اقامت سوئیس از روش تمکن مالی

مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا با تمکن مالی

مهاجرت به قبرس با تمکن مالی

مهاجرت به یونان با تمکن مالی

مهاجرت به پرتغال با تمکن مالی

مهاجرت به ایتالیا با تمکن مالی

مهاجرت به قبرس با تمکن مالی

مهاجرت به سوئیس با تمکن مالی

مهاجرت به اروپا با تمکن مالی

جمهوری قبرس 
قبرس
   
سرود ملی: سرودی برای آزادی
پایتخت
(و بزرگترین شهر)
نیکوزیا
شرقی′۲۸°۳۳ شمالی′۰۸°۳۵
زبان(های) رسمی یونانی / ترکی استانبولی
نوع حکومت جمهوری
نام حاکمان
رئیس جمهور
دیمیتریس کریستوفیاس
موارد منجر به تشکیل
ازمستعمره بریتانیا
۱ اکتبر ۱۹۶۰
مساحت
مساحت ۹٬۲۵۱کیلومتر مربع (۵۴ام)
آب‌ها (%) ۲
جمعیت
سرشماری ۸۰۱٬۶۲۲
تراکم جمعیت ۸۵‎/km۲‏ (۸۵ام)
واحد پول یورو (EUR)
منطقه زمانی EET
تابستانی (DST) DST (ساعت جهانی)
دامنه اینترنتی .cy
پیش‌شماره تلفنی +۳۵۷+

جمهوری قــِبرِس کشوری جزیره‌ای است، در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخش ترک‌نشین و یونانی‌نشین تقسیم می‌شود که در آن هردو زبان ترکی و یونانی رسمی هستند. یونانی‌ها ارتودوکس و ترک‌ها مسلمان هستند.

 

تاریخ

قبرس در سال ۱۹۶۰ استقلال خود را از بریتانیا کسب کرد و حکومت مستقل قبرس براساس مشارکت جوامع ترک و یونانی در اداره امور این جزیره اعلام موجودیت کرد و بریتانیا، یونان و ترکیه حق حاکمیت دولت قبرس را تضمین کردند. در سال ۱۹۶۳، نمایندگان اقلیت ترک در پی اختلاف بر سر نحوه اجرای این توافق از دولت قبرس خارج شدند و در پی بروز درگیری بین دو طرف، سازمان ملل متحد در سال ۱۹۶۴ یک نیروی پاسدار صلح را به این جزیره اعزام داشت که ماموریت آن تا کنون تمدید شده است. در سال ۱۹۷۴ دولت سراسقف ماکاریوس، رئیس جمهور وقت قبرس، در کودتایی به تحریک حکومت نظامیان یونان سرنگون شد و ترکیه با استناد به موقعیت خود به عنوان یکی از تضمین کنندگان حق حاکمیت قبرس، واحدهای ارتش خود را در شمال این سرزمین مستقر کرد که عملاً باعث تقسیم این جزیره شد.

سیاست

تقسیمات کشوری

قبرس شامل ۶ بخش زیر می باشد: نیکوزیا(پایتخت) . فاماگوستا. لیماسول. پافوس. لارنکا. کایرنیا.

اقتصاد

اقتصاد جزیره قبرس از اغاز استقلال مبتنی بر نظام بازار آزاد بوده است. صادرات عمده ی قبرس شامل : محصولات کشاورزی(گندم . جو . سیب زمینی. ومرکبات). میوه های مختلف .تنباکو . محصولات صنعتی . انواع البسه . کفش وصنایع دستی بوده است . واردات عمده نیز شامل :مواد خوراکی . دام زنده. نفت ومحصولات شیمیایی میباشد.

مردم

بر طبق آمار سازمان سی.آی.ای در سال ۲۰۰۱ مردم قبرس ۷۷٪ یونانی تبار ٬ ۱۸٪ ترک‌تبار و ۵٪ نیز از سایر اقوام هستند.

سعی داریم با پاسخ به پرسشهای شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت قبرس و مهاجرت به قبرس کمی راه را برای شما عزیزان هموار نماییم

البته این سوالات به صورت پرسش و پاسخ برای همه قابل مشاهده خواهد بود

پس لطفا شماره تماس یا ایمیل خود و یا دیگران را در این قسمت ننویسید

لطفا برای ارسال سوال خود به لینک زیر مراجعه نمایید

 

پرسش و پاسخ اقامت قبرس و مهاجرت به قبرس

در صورتی که اولین بار است که از وب سایت ما بازدید مینمایید لطفا ابتدا فرم کاتالوگ را پر بفرمایید

کاتالوگ و راهنمای رایگان طی ۲۴ ساعت از طریق پست الکترونیک برای شما ارسال خواهد گردید

مشخصات متقاضی کاتالوگ خدمات اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا

 

تاییدیه ضد اسپم

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص مسائل اقامت دارید لطفا ابتدا فرم ارزیابی ما را پر بفرمایید تا بتوانیم با اطلاعاتی که از شما دریافت میکنیم بهتر به سوالات شما پاسخ بدهیم

برای پر کردن فرم ارزیابی بر روی لینک زیر کلیک کنید

فرم ارزیابی اقامت اروپا 

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا