Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

اقامت لهستان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی‌ از مطمئن ترین راه‌های ورود به لهستان و اخذ اقامت دائم و پاسپورت می‌باشد.برای اینکار ما با بهره گیری از وکلای با تجربه تمامی مراحل اداری،و دادگاهی‌ و محضری پروسهٔ ثبت شرکت را پی‌ میگیریم.

کلیه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی میتوانند با ثبت شرکت در لهستان علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری در کشور مزبور اقامت کشور مورد نظر را برای خود و خانواده خود دریافت کنند .

لهستان از اعضاى دائم اتحادیه اروپا و عضو حوضه کشورهاى شنگن مى باشد کشور فوق از سال ٢٠٠۴ عضواتحادیه اروپا و از دسامبر ٢٠٠٧ وارد مجموعه کشورهاى شنگن شده است

بنابراین با داشتن اقامت لهستان شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و حتى آمریکا را براحتى ابتیاع نمایید

همچنین قادرخواهید بود که حساب بانکى افتتاح کنید, خانه و اتومبیل بنام خود بخرید و آینده خود و فرزندانتان را در نقطه مطمئنى از اروپا تضمین نمایید. هدف از خدمات ما، راهنمائی درست، کمک و ارائه درخواست اقامت اروپا می باشد.

.متقاضی‌های ثبت شرکت این امکان را دارند تا از مشاورهٔ رایگان در جهت آگاهی‌ بیشتر از زمینه‌های موجود در لهستان برای ثبت شرکت بهره‌مند شوند تا بتوانند در بهترین حوزه ثبت شرکت کرده و فعالیت اقتصادی خود را با کمترین ضریب ریسک آغاز نمایند

.لازم به ذکر است که برای کسب اقامت دائم و پاسپورت از طریق ثبت شرکت لازم است که شرکت حداقل به مدت ۵ سال به طور دائم فعالیت داشته باشد و به دولت لهستان مالیات پرداخت نماید.با تاسیس شرکت با مسئولیت محدود، سالانه گردش مالی‌ شرکت از طرف دولت لهستان بررسی میشود و بر اساس آن اقامت موقت فرد یاافراد تاسیس کنندهٔ شرکت ،۱ سال به ۱ سال تمدید میشود و با گذشت ۵ سال اقامت دائم و در ادامه پاسپورت صادر میشود به طور کلی‌ پروسه ثبت شرکت تجاری با مسئولیت محدود در زمان کمتر از ۲ ماه کاری انجام میشود و اعضای شرکت با اخذ ویزای ۶ ماهه و یا ۱ ساله وارد لهستان شده و سپس کارت اقامت دریافت میکنند برای کسب اطلاعات کامل از مراحل انجام کار و اقدام با ما از طریق راه‌های ارتباطی‌ تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به دفتر ما در تهران از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید.

 خدماتی که شرکت ما در این رابطه ارائه می نماید به شرح ذیل می باشد:

 • بررسی و کنترل اسم شرکت ( شما می بایستی چند نوع اسم شرکت را پیشنهاد بدهید ) که قبلا چنین اسمی در لهستان یا اتحادیه اروپا به نام اشخاص دیگری ثبت نشده باشد.
 • تنظیم و ثبت اساسنامه شرکت توسط وکلای مربوطه
 • مشخص نمودن موضوع فعالیت شرکت با همکاری و پیشنهادات شما
 • ترجمه رسمی کلیه مدارک
 • تودیع مبلغ سرمایه شرکت در بانک تا زمان ثبت قطعی شرکت ( حداقل ۱۵۰۰ یورو   (
 • پرداخت کلیه هزینه های دولتی در ارتباط با ثبت شرکت
 • کپی از همه مدارک شرکت و تایید برابر اصل در دفتر خانه رسمی
 • ثبت شرکت در اداره دادگستری جمهوری لهستان
 • اخذ مجوزهای لازم از ادارات ذیربط در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت
 • عقد قرارداد ۱ ساله جهت آدرس قانونی کشور ( جهت اخذ اقامت قانونی می بایستی به کنسولگری ارائه گردد ) 
 • ارسال کلیه مدارک ثبت شرکت و اقامت به مدیران شرکت جهت ارائه به کنسولگری

شرکت با مسئولیت محدود                               

شرکت بامسئولیت محدود شرکتی اقتصادی است که توسط یک یا چندشخص حقوقی یا حقیقی تاسیس شده وسرمایه ی اساسنامه ای آن به قسمت های تعیین شده دراساسنامه ی تاسیس شرکت تقسیم گردیده است. این نوع شرکت فراوان ترین نوع درجمهوری لهستان می باشد. شرکت بامسئولیت محدود می تواند ازیک تا پنجاه موسس داشته باشد. حداقل سرمایه ی اساسنامه ای ۱۵۰۰ یورو استچنانچه موسس شرکت بامسئولیت محدودیک شخص حقوقی باشد، به تنهایی نمی توانداقدام به تاسیس شرکت نماید. حداقل سهم سرمایه ای هرموسس، مبلغ ۵۰۰ یورو است. تمامی موسسین درمقابل تعهدات شرکت مسئول هستند، ولی به اندازه ی سهم خود درتاسیس شرکت. هرکدام ازموسسین درصورت تصویب مجمع موسسین، می تواند مدیرشرکت باشد. اگردرشرکت بیش ازیک مدیر وجودداشته باشد، هریک ازآنها می تواندبطورمستقل ازطرف شرکت تصمیم گیری کند، البته اگر دراساسنامه برخلاف این قیدنشده باشد.مدیریامدیران درمقابل اداره ی امورحسابداری، فعالیت شرکت و نقض قوانین جاری شرکت،مسئولیت حقوقی دارند

 

 شرکت بامسئولیت محدود با تمامی دارایی جوابگوی تعهدات خویش می باشد. به زبان ساده، اگر شرکت دچاربدهی شد، آنگاه ازمحل اموالی که متعلق به شرکت است بدهی تسویه می شود. این امرمی تواند شامل مستغلات، وجوه نقد ویا موجودی حسابها، اتومبیل ها، تجهیزات ووسایل دفاترکار وغیره گردد. ضمنا ارزش دارایی ها ممکن است هم کمتراز سرمایه ی اساسنامه ای باشد هم بیشترازآن. شرکای شرکت که سپرده خودرا دررابطه با سرمایه ی اساسنامه ای شرکت بطورکامل پرداخت نکرده اند، درقبال تعهدات شرکت درحد ارزش بخش پرداخت نشده ی سپرده ی هریک ازشرکا، مسئولیت مشترک برعهده دارند. به عنوان مثال اگر سرمایه ی اساسنامه ای شرکت با دو شریک به میزان ۱۵۰۰۰ یورو (هرنفر۷۵۰۰ ) بوده و تقسیم سپرده های موسسین، مطابق اساسنامه 50% :50% باشد، آنگاه هریک از شرکا عهده دارمسئولیت مادی  خواهندبود. اما اگر سرمایه ای اساسنامه ای بطور ۱۰۰% (۱۵۰۰۰ یورو) تامین شده باشد، آنگاه شرکای شرکت هیچ مسئولیت مادی درقبال تعهدات شرکت نخواهندداشت.

مدیرشرکت درهنگام انجام تعهدات حقوقی خود اگربدون نقض قوانین جاری کارخودرا انجام دهد، جوابگوی تعهدات شرکت نیست. دررابطه با انجام وظایف بطورمقتضی و یا دررابطه با واردنمودن خسارت به شرکت، مدیرشرکت هم به عنوان یک شخص مستقل و هم به عنوان مدیر، درمقابل شرکت پاسخگوخواهدبود. مثلا چنانچه شرکت بخاطر سوء نیت مدیر مالیات ها را با تقلب پرداخت نماید، آنگاه هم شرکت مشمول جریمه می شود و هم مدیرشرکت. حتی تاحدجرایم کیفیری مسئولیت متوجه مدیرشرکت می باشد. عدم پرداخت مالیات قیدشده درقوانین کشور لهستان مجازات شدیدی دارد.
لازم به یادآوری است که بخاطرسیاست های مالیاتی معقولانه وقیمت های مناسب خدمات حسابداری درکشور، دربیشترموارد کسب وکار وتجارت درکشور لهستان راحت و باهزینه ی پایین قابل انجام است.

 

  شرکت تجاری مشترک ویا شرکت بامسئولیت کامل 

 

شرکت بامسئولیت کامل شرکتی است که شرکای آن (شرکای بامسئولیت کامل) مطابق قرارداد منعقده میان خویش، به نام شرکت به فعالیت می پردازند ودرقبال تعهدات شرکت نه تنها به میزان سپرده ای که درسرمایه ی اساسنامه ای دارند، بلکه باتمام دارایی خودپاسخگوخواهندبود، به عبارت دیگریک مسئولیت نامحدود وکامل.این نوع شرکت برای تاسیس می بایست حداقل دو موسس داشته باشد. شرکا ملزم به شرکت درفعالیتهای شرکت هستند. ازمحل سهم شرکا، سرمایه ای شرکت تامین می شود(میزان حداقلی وجودندارد). سود و ضرر به نسبت سهم شرکا درسرمایه ی شرکت ، تقسیم می شود(می تواند طبق توافق شرکا، به گونه ی دیگری باشد.

·         تسريع امور قانوني و تنظيم قرارهاي دايره ثبت

·         بررسي نام مورد نظر براي ثبت شركت و تطبيق نام و سيلابها طبق قانون

·         تدارك تذكاريه و پيشنويس اعلان رسمي ثبت شركت

·          تنظيم اساسنامه شركت

·         انجام امور ثبتي با عامل ثبت شركتها در اداره امور ثبت

·         پرداخت هزينه هاي قانوني مراحل ثبت

·         گواهي هاي مرتبط با شخصيت حقوقي

·         تدارك فرمهاي شركت از قبيل قراردادها و امور حقوقي

·         پذيره‌نويسي ها جهت اجاره دفتر

·         پذيره نويسي جهت بازگشايي حساب بانكي

·         پذيره نويسي جهت ثبت امور حسابرسي

·         ثبت اسامي مديران و مالكين شركت

جمهوری لهستان

 

Rzeczpospolita Polska
لهستان
پرچم  
سرود ملی:

 

Mazurek Dabrowskiego.ogg

 

لهستان هنوز از دست نرفته‌است

 

پایتخت
(و بزرگترین شهر)
ورشو
شرقی′۰۲°۲۱ شمالی′۱۳°۵۲
زبان(های) رسمی لهستانی
نوع حکومت جمهوری
نام حاکمان
• کفیل رئیس جمهور
• نخست‌وزیر
برونیسلاو کوموروفسکی
دونالد توسک
مساحت
مساحت ۳۱۱٬۹۰۴کیلومتر مربع (۶۸ام)
‌آب‌ها (%) ۲٫۶۵
جمعیت
سرشماری ۳۸٫۶۲۳٫۰۰۰
(۳۲ام)
تراکم جمعیت ۱۲۳٫۵‎/km۲‏ (۶۴ام)
تولید ناخالص داخلی (تخمین ۲۰۰۵)
مجموع ۴۹۵٫۹ میلیارد دلار (۲۴ام)
سرانه ۱۲٬۹۹۴ دلار (۵۱ام)
شاخص توسعه انسانی (۲۰۰۳) ۰٫۸۵۸ (بالا) (۳۶ام)
واحد پول Złoty (PLN)
منطقه زمانی CET (ساعت جهانی+۱)
تابستانی (DST) CEST (ساعت جهانی)
دامنه اینترنتی .pl
پیش‌شماره تلفنی +۴۸

لهستان کشوری در اروپای خاوری است. حدود بیش از یکهزارسال پیش درسرزمین کنونی لهستان قومی زندگی میکرده‌اند که به نام لخ (lęch) خطاب می‌کردند. جمهوری لهستان کشوری است در مرکز اروپا، شرق آلمان، شمال چک و اسلوواکی، جنوب منطقهٔ کالینینگراد (روسیه)، جنوب غرب لیتوانی و غرب بلاروس و اوکراین.

قوه مجریه این کشور به ترتیب رئیس جمهور، نخست وزیر و هیات وزیران است. رئیس جمهور برای مدت ۵ سال انتخاب می‌گردد که حداکثر یک رئیس جمهور می‌تواند دو دوره در این پست خدمت کند.

 

تاریخ

لهستان بزرگ در سال ۹۶۶ میلادی توسط میزکوی اول بنا نهاده شد که متعلق به خاندان پیاسْت بود. قبایل جنوبی لهستان، لهستان کوچک را تشکیل دادند. دو لهستان در سال ۱۰۴۷ میلادی توسط کازیمیر اول با یکدیگر متحد شدند، لهستان با یک ازدواج سلطنتی در سال ۱۳۸۶ میلادی بین دختر پادشاه لهستان و پسر پادشاه لیتوانی با این کشور ادغام شد. این دولت لهستانی – لیتوانیایی بین قرون ۱۴ تا ۱۶ میلادی به اوج اقتدار خود رسید. این دولت توانست در مقابل قدرت‌های برتر آن زمان مثل شوالیه‌های آلمانی، توتنی‌ها، روس‌ها و ترک‌های عثمانی، موفقیت‌هایی حاصل کند. فقدان یک پادشاهی مقتدر در قرن ۱۸ میلادی باعث شد که ابر قدرت‌های آن زمان مثل، روسیه، پروس و اتریش بتوانند، لهستان را سه بار در سالهای ۱۷۷۲، ۱۷۹۲ و ۱۷۹۵ میلادی تجزیه و تقسیم کنند، از آن پس دوران زوال لهستان آغاز شد.
در سال ۱۹۱۸ و با به حکومت رسیدن مارشال جوزف پیلسودسکی (Marshall Józef Piłsudski) لهستان بار دیگر در اروپا عرض اندام کرد، در ۱۱ نوامبر ۱۹۱۸ در لهستان یک نظام جمهوری برقرار گردید. در سال ۱۹۱۹، پیانیست و میهن پرست مشهور، ایگناس پادورسکی (Ignace Paderewski) نخست وزیر لهستان شد. در سال ۱۹۲۶ پیلسودسکی در یک کودتا قدرت کامل را از آن خود کرد و تا زمان مرگش در ۱۲ می‌۱۹۳۵ در لهستان یک حکومت دیکتاتوری برقرار نمود. در سال ۱۹۳۴ و پس از جنگ جهانی اول پیمان محرمانهٔ عدم تجاوز بین هیلتر (آلمان) و استالین (شوروی) امضا شد و این دو کشور لهستان را به طور مخفیانه بین خود تقسیم نمودند و با هم قرار گذاشتند که شوروی از شرق و آلمان از غرب لهستان را اشغال کنند، در ۱ سپتامبر ۱۹۳۹ همین اتفاق هم افتاد و شوروی و آلمان از شرق و غرب لهستان را اشغال کردند، و معاهدهٔ تقسیم لهستان در ۲۸ سپتامبر ۱۹۳۹ به امضای دو طرف رسید. والدیسلاو رازکیویس (Władysław Raczkiewicz) رهبر تبعیدی لهستان که به فرانسه تبعید شده بود در تبعید یک حکومت تشکیل داد، پس از شکست و اشغال فرانسه در سال ۱۹۴۰، رازکیویس به لندن نقل مکان کرد. در ژوئن ۱۹۴۱، ارتش هیلتر با نادیده گرفتن پیمان خود با شوروی به این کشور حمله برد، در جریان این حمله کلیهٔ خاک لهستان به اشغال نازی‌ها درآمد. در دوران اشغال لهستان، نازی‌ها تلاش داشتند تا با ریشه کنی فرهنگ لهستانی، فرهنگ نازیستی را جایگزین آن کنند.

دولت در تبعید لهستان در سال ۱۹۴۴ جایگزین حکومت کمونیستی شد که توسط شوروی در لهستان روی کار آمده بود، آنها پس از آزاد سازی شهر لوبلین واقع در شرق لهستان از دست کمونیست‌های وابسته به شوروی به این شهر رفته و در آنجا «دولت موقت لهستان» را تشکیل دادند. تعدادی از اعضای سابق دولت لهستان در تبعید (لندن) نیز به دولت لوبلین پیوسته و دولت وحدت ملی لهستان را پایه گذاری کردند. بلافاصله بریتانیا و آمریکا این دولت را به رسمیت شناختند، در ۲ آگوست ۱۹۴۵ در برلین، هری ترومن رئیس جمهور آمریکا، جوزف استالین رهبر شوروی کمونیست و کلمنت آتلی نخست وزیر بریتانیا برای تعیین سرحدات مرزهای غربی لهستان وارد عمل شدند. آنها امتداد رودهای اودر و نیسه را مرز بین لهستان و غرب تعیین کردند (این مرز سرانجام به وسیلهٔ آلمان غربی در امضای پیمان عدم تجاوز در ۷ دسامبر ۱۹۷۰ پذیرفته شد). همچنین دی ۱۶ اگوست ۱۹۴۵ لهستان مرزهای خود را با شوروی تعیین کرد. قانون اساسی جدید در سال ۱۹۵۲ از لهستان یک نظام دموکراتیک خلق که به نوعی تاثیر پذیری از شوروی بود، ساخت. در سال ۱۹۵۵ لهستان به عضویت پیمان ورشو درآمد و همچنین سیاست خارجی لهستان کاملا مطابق و الگو برداری شده از شوروی بود.

سیاست

والدیسلاو گومولکا (Władysław Gomułka) در سال ۱۹۵۶ به عنوان رهبر حزب کارگران متحد (کمونیست) لهستان انتخاب شد، او خط فکری استالینیسم را تقبیح نموده و بسیاری از استالینیست‌ها را از کشور اخراج کرد، گومولکا تلاش کرد روابط خود را با کلیسا بهبود بخشد، او همچنین بسیاری از مزارع اشترانیققا منحل کرد و مالکیت خصوصی را ترویج نمود.

پس از اضمحلال شوروی سوسیالیست دوران حکومت کمونیست‌ها بر لهستان نیز به پایان رسید. لهستان به همراه چک و مجارستان در سال ۱۹۹۹ به عضویت ناتو درآمد. در آغاز جنگ عراق لهستان همواره یار وفادار آمریکا بود، لهستان در قالب نیروهای چندملیتی در عراق، ۲۰۰ سرباز به این کشور گسیل داشت. در آوریل ۲۰۰۵ لهستان اعلام نمود تا پایان این سال کلیهٔ نظامیان خود مستقر در عراق را از این کشور خارج می‌کند.

در ۱ مارس ۲۰۰۴ میلادی لهستان به اتحادیهٔ اروپا پیوست، در ۲ مه همین سال لسزاک میلر (Leszek Miller) از سمت خود استعفا داد، زیرا محبوبیت او به علت فساد گسترده و افسار گسیخته و همچنین ادامهٔ آشفتگی اقتصادی این کشور به کمتر از ۱۰ ٪ رسیده بود، مارک بلکا (Marek [Belka http://fa.wikipedia.org/wiki/بلکا][) وزیر پیشین دارایی لهستان جایگزین او شد. در ۲۳ دسامبر ۲۰۰۵ لچ کاسزینسکی (Lech Kaczyński) از حزب محافظه کار رئیس جمهور جدید لهستان معرفی و جایگزین آلکساندر کواسنیوسکی (Aleksander Kwaśniewski) از حزب کمونیست شد، کازیمیرز مارسینکیویسز (Kazimierz Marcinkiewicz) نیز به سمت نخست وزیر منصوب شد. در ژوئیه ۲۰۰۶ رئیس جمهور لهستان، نخست وزیر مارسینکیویسز را برکنار و برادر دو قلوی خود، یاروسلاو کاسزینسکی (Jarosław Kaczyński) که رهبر حزب قانون و عدالت بود را به عنوان نخست وزیر جدید لهستان منصوب کرد. یاروسلاو، نخست وزیر به علت داشتن حمایت برادرش که رئیس جمهور بود از هیچ اعمال خلافی فرو گذار نکرد و این امر دست او را برای اختلاس‌های کلان اقتصادی باز گذاشت، رسوایی‌های اقتصادی بی شماری که یاروسلاو در طی دوران نخست وزیری اش مرتکب شد، پارلمان لهستان را وادار کرد که دیگر سکوت نکند، همچنین او نام حزبش «قانون و عدالت» را نیز با اعمال خلاف قانونش زیر سوال برده بود. پارلمان سرانجام در آوریل ۲۰۰۷ رای به عدم صلاحیت یاروسلاو کاسزینسکی داد، این بار برادرش نیز نتوانست کاری برایش انجام دهد، رئیس جمهور لچ کاسزینسکی در سپتامبر ۲۰۰۷ حکم عزل همزادش را صادر نمود، و در نوامبر ۲۰۰۷ دونالد توسک (Donald Tusk) را به عنوان نخست وزیر جدید لهستان انتخاب کرد،

در حال حاضر مهمترین دغدغهٔ سیاست خارجی لهستان برپایی سامانهٔ دفاع ضد موشکی آمریکا در خاک این کشور است که با مخالفت شدید روسیه همراه شده‌است.
نوع حکومت لهستان، جمهوری چند حزبی است که دارای دو مجلس قانونگذاری است. از دسامبر ۲۰۰۵، رئیس جمهور کشور، لخ کاچینسکی، و نخست وزیر آن، دونالد توسک است.

تقسیمات کشوری

POLSKA mapa woj z powiatami.png

لهستان شامل ۱۶ استان (Wojewodztwa) می‌باشد:

۱ – دولنواشلونسکی (Dolnoslaskie)

۲ – کویاواسکو پومورسکی (Kujawasko-Pomorskie)

۳ – ووجکی (Lodzkie)

۴ – لوبلسکی (Lubelskie)

۵ – لوبوسکی (Lubuskie)

۶ – ماووپولسکی (Malopolskie)

۷ – مازوویسکی (Mazowieckie)

۸ – اوپولسکی (Opolskie)

۹ – پودکاروپاسکی (Podkaropackie)

۱۰ – پودلاسکی (Podlaskie)

۱۱ – پومورسکی (Pomorskie)

۱۲ – اشلونسکی (Slaskie)

۱۳ – اشفیتوکشیسکی (Swietokrzyskie)

۱۴ – وارمینسکو مازورسکی (Warminsko-Mazurskie)

۱۵ – ویلکوپولسکی (Wielkopolskie)

۱۶ – زاخودنی پومورسکی (Zachodniopomorskie)

جغرافیا

پایتخت لهستان شهر ورشو(Warsaw)، با جمعیت ۱٫۷۰۷٫۹۸۱ نفری (طبق سرشماری سال۲۰۰۸) بزرگترین شهر این کشور محسوب می‌شود. این کشور دارای قدمت تاریخی است.

مساحت آن ۳۱۲۶۸۵ کیلومتر مربع است که در رده شصت و هشتم کشورهای جهان قرار می‌گیرد. در سال ۱۹۹۷ جمعیتی بالغ بر ۳۸۸۰۲۰۰۰ نفر را دارا بود که بدین ترتیب در رده بیست و نهم کشورهای جهان قرار می‌گرفت.
از مهمترین شهرهای لهستان می‌توان به، ووج ۷۹۰ هزار نفر، کراکوف ۷۵۸ هزار نفر، وروسواو ۶۴۰ هزار نفر، پوزنان ۵۷۸ هزار نفر، گدانسک ۴۶۱ هزار نفر، ووج، اشچچین، کاتوویتساشاره کرد.

Kurtkowiec i czerwone.jpg

 

 

 

 

جنوب لهستان را رشته کوههای کارپاتیان (Carpathian Mountains) دربر گرفته‌اند، رودهای اودر (Oder) و نیسه (Neisse) هم نیز در غرب لهستان جریان دارند، از جمله رودهای مهم لهستان می‌توان به، ویستولا (Vistula)، وارتا (Warta) و باگ (Bug) اشاره کرد که نقش مهمی در تجارت لهستان ایفا می‌کنند. بلندترین نقطهٔ لهستان، کوه ریسی (Rysy) با ارتفاع ۲۴۹۹ متر می‌باشد که در جنوب لهستان و هم مرز با اسلوواکی در میان سلسله جبال کارپاتیان قرار دارد.

اقتصاد

واحدهای پول این کشور عبارت است از: زلوتی = ۱۰۰ گروش = ۳۳۰۰ ریال

مهمترین صادرات لهستان را، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل، خوار بار و حیوانات زنده و فرآورده های کشاورزی تشکیل می‌دهند.

مردم

۹۶ ٪ نژاد مردم لهستان را، لهستانی، ۱ ٪ را آلمانی، ۱ ٪ را بلاروسی و ۱ ٪ را نیز اوکراینی تشکیل می‌دهند، همچنین دین ۹۰ ٪ لهستانی‌ها، کاتولیک، ۱ ٪ ارتدکس و ۱ ٪ نیز پروتستان می‌باشد. زبان لهستانی، زبان رسمی کشور لهستان است.

نژادهای زیر در لهستان به چشم می‌خورد: ۱- لهستانی ۹۸٫۷ درصد

۲- اوکراینی ۶ درصد

۳- آلمانی ۰٫۴ درصد

۴- بلاروسی ۰٫۱ درصد

در مورد مذاهب موجود در این کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- کاتولیک ۹۵ درصد

۲- ارتودوکس ۲٫۳ درصد

۳- پروتستان ۰٫۴ درصد

زبان این کشور لهستانی است.

سعی داریم با پاسخ به پرسشهای شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت لهستان و مهاجرت به لهستان کمی راه را برای شما عزیزان هموار نماییم

البته این سوالات به صورت پرسش و پاسخ برای همه قابل مشاهده خواهد بود

پس لطفا شماره تماس یا ایمیل خود و یا دیگران را در این قسمت ننویسید

لطفا برای ارسال سوال خود به لینک زیر مراجعه نمایید

 

پرسش و پاسخ اقامت لهستان و مهاجرت به لهستان

در صورتی که اولین بار است که از وب سایت ما بازدید مینمایید لطفا ابتدا فرم کاتالوگ را پر بفرمایید

کاتالوگ و راهنمای رایگان طی ۲۴ ساعت از طریق پست الکترونیک برای شما ارسال خواهد گردید

مشخصات متقاضی کاتالوگ خدمات اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا

 

تاییدیه ضد اسپم

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص مسائل اقامت دارید لطفا ابتدا فرم ارزیابی ما را پر بفرمایید تا بتوانیم با اطلاعاتی که از شما دریافت میکنیم بهتر به سوالات شما پاسخ بدهیم

برای پر کردن فرم ارزیابی بر روی لینک زیر کلیک کنید

فرم ارزیابی اقامت اروپا 

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا