Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

اقامت لیتوانی

دولت لیتوانی از این پس به خانواده افرادی که بتوانند اقامت لیتوانی را از طریق ثبت شرکت اخذ نمایند مجوز اقامت اعطا نمیکند و تنها فرد مدیر عامل شرکت میتواند اجازه اقامت را به دست آورد . همچنین در شرکت ها مانند سابق نمیتوان اجازه اقامت برای اعضا هیئت مدیره شرکت گرفت و تنها مدیر عامل شرکت میتواند اجازه اقامت را دریافت نماید

 

ضمنا شروطی برای اخذ اقامت مدیر عامل در لیتوانی از طریق ثبت شرکت لحاظ گردیده است

 

۱ – مدیر عامل شرکت بایستی مدیر عامل شرکت دیگری در خارج از اتحادیه اروپا نیز باشد که شرکت فوق حداقل یک سال سابقه فعالیت اقتصادی داشته باشد

 

۲ – مدیر عامل موظف است سه نفر از افرادی که تابعیت لیتوانی را دارند به استخدام شرکت در آورد

 

با گذشت ۳ تا ۵ سال از اخذ اقامت موقت میتوانید اقامت دائم کشور لیتوانی را به دست آورید و با به دست آوردن اقامت دائم کشور لیتوانی بسیاری از خدمات شهروندی اروپا به جز حق رای برخوردار خواهید بود

البته عملکرد شما پس از اخذ اقامت موقت میتواند پروسه فوق را سریعتر نماید

 

پاسپورت لیتوانی اروپایی شنگن

 

سه تا پنج پس از اخذ اقامت کشور لیتوانی ( اقامت اروپا ) میتوانید درخواست اخذ پاسپورت کشور لیتوانی را بدهید

پس از امتحان شهروندی میتوانید پاسپورت کشور لیتوانی را دریافت نمایید

جالب است بدانید با در دست داشتن پاسپورت کشور لیتوانی میتوانید آزادانه به ۱۴۵ کشور دنیا سفر نمایید حتی به آمریکا ، کانادا و انگلستان

کافی است بلیط هواپیما را بگیرید و بدون نگرانی از داشتن ویزا به هر نقطه از دنیا که مایل هستید سفر کنید

 

lit

جالب است بدانید افرادی که از سنت کیس و یا دومینیکا اقدام به تهیه پاسپورت سریع با هزینه زیاد نموده اند نیز نمیتوانند بدون نیاز به ویزا به کشور های بالا سفر کنند

تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا سنت کیس حدود ۹۰ کشور است که اکثرا کشور های آفریقایی و منطقه کارائیب است و برای سفر به آمریکا و … با مشکل روبرو میشوند

 

گروه کارشناسان و مشاوران اقامت اروپا با سالها تجربه و تخصص در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی حوزه شنگن شما را تا دریافت پاسپورت کشور اروپایی یاری خواهند نمود

 

یکی از بهترین راههای دریافت اقامت کشور لیتوانی از طریق ثبت شرکت در لیتوانی میباشد .

شما می توانید با ثبت شرکت در لیتوانی ، مجوز اقامت لیتوانی را بدست آورید. این روش یکی از به صرفه ترین و مطمئن ترین روش های عزیمت به اروپا برای افراد غیر اروپایی می باشد. پس از ثبت شرکت در لیتوانی، مدت زمان صدور کارت اقامت لیتوانی پس از تحویل مدارک به سازمانهای مربوطه، بین ۴ الی ۶ ماه میباشد. با دریافت کارت اقامت لیتوانی از مزایای شهروندی لیتوانی و اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد. باید دانست اخذ اقامت در لیتوانی در صورتی برای تبعه خارجی علاقمند به فعالیت های اقتصادی در جمهوری لیتوانی صادر می‌شود که، به عنوان صاحب و یا شریک و با حداقل ۱۰۰۰۰ لیتاس سرمایه، شرکت، دفتری را در کشور لیتوانی به ثبت برساند. همچنین اقامت وی در جمهوری لیتوانی برای دستیابی به اهداف شرکتش ضروری باشد. اقامت موقت لیتوانی که برای تبعه خارجی صادر می‌شود، یکساله است.

با توجه به آنچه گفته شد طرح اقامت دائم لیتوانی بی شک به صرفه ترین و جذاب ترین برنامه اقامتی ست که در دسترس اشخاص نیازمند انتقال موقعیت خود به منظور داشتن زندگی راحتتر و ایجاد شرایط بهتر و پرداخت حداقل مالیات هستند، میباشد. علاوه بر این، این اشخاص در کشور لیتوانی از مکانی با محیط سالم و با استانداردهای بالای زندگی برای هر گروه سنی بهره مند می گردند. طرح اقامت دائم کشور لیتوانی جزو یکی از بهترین طرحها از نظر گذراندن دوران بازنشستگی ، داشتن یک زندگی بی نظیر ، شرایط ایده ال برای سرمایه گذاری و ارتقاء سطح علمی می باشد. همچنین سیستم پرداخت مالیات آن نیز پایین ترین نرخ را در اروپا دارا می باشد که حدودا ۱۵% است.

انواع اقامت لیتوانی

۱) اقامت موقت لیتوانی

۲) اقامت دائم لیتوانی

اداره مهاجرت لیتوانی در موارد زیر اقامت لیتوانی را صادر می کند:

اقامت لیتوانی برای تبعه خارجی که تمایل به اشتغال در فعالیت اقتصادی قانونی را دارد یعنی ثبت شرکت در لیتوانی نمایند

اقامت کشور لیتوانی برای تبعه خارجی که در صدد کار است و اقامت کاری لیتوانی را تقاضا دارد

ویزای اقامت لیتوانی برای تبعه خارجی که به قصد تحصیل وارد لیتوانی می‌شود و اقامت تحصلی لیتوانی را تقاضا دارد

اقامت لیتوانی در مورد تبعه خارجی که تحت سرپرستی بوده است

اقامت لیتوانی برای تبعه خارجی که تحت حمایت تابعه جمهوری لیتوانی است

اقامت در لیتوانی برای فردی که تحت حمایت موقت جمهوری لیتوانی است

ویزای اقامت کشور لیتوانی برای تبعه خارجی که به عنوان یک محقق خواستار انجام تحقیقات علمی و آزمایشگاهی است

اقامت لیتوانی از طریق ازدواج با یک لیتوانی تبار

تمامی موارد ذکر شده در قانون مهاجرت لیتوانی اعلام و تعریف شده اما همانطور که توضیح داده شد در حال حاضر مطمئن ترین و بهترین راه اخذ اقامت لیتوانی از طریق ثبت شرکت می باشد.

برخی از شرایط اقامت لیتوانی برای تبعه خارجی :

۱) شرایط مهاجرت به لیتوانی وی منطبق با شرایط ورود قانون مرزهای شینگن باشد.

۲) دارای مدرک معتبر بیمه باشد

۳) دارای امکانات مالی کافی برای امرار معاش باشد

۴) برای محل زندگی و کارش حتما ملکی را خریداری یا اجاره نماید که قرارداد معتبری از آن برای ارائه باشد

۵) لیستی از برنامه و فعالیتهایش برای اقامت در این کشور را داشته و پلان مورد قبولی را به اداره اقامت لیتوانی تسلیم نماید

۶) …

برخی از مزایای اقامت لیتوانی

با اخذ اقامت در کشور لیتوانی آزادانه و بدون نیاز به دریافت ویزا میتوانید به کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن سفر کنید

در ابتدا اقامت سدی بنام زبان و یا مدرک زبان وجود ندارد

محدودیت های سنی مطرح نیست

با اقامت لیتوانی میتوانید به راحتی در بانکهای اروپایی و سراسر دنیا حساب باز کنید

با دریافت اقامت لیتوانی امکان کار و زندگی در هر کجای اتحادیه اروپا را دارید

با کسب اقامت لیتوانی میتوانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید

از امکانات درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا استفاده نمایید

با اخذ اقامت لیتوانی زندگی در یک کشور امن دنیا و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی را احساس مینمایید

با اخذ اقامت کشور لیتوانی فرصت تجارت آزادانه با تمام جهان را خواهید داشت

با اخذ کارت اقامت کشور لیتوانی امکان سفر آسانتر به ایالات متحده را دارید

با دریافت کارت امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای لیتوانی (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …) را خواهید داشت

با اخذ کارت شهروند اتحادیه اروپا محسوب میشوید

دارندگان اقامت می توانند در هریک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تردد کنند و در کل کشورهای اتحادیه اروپا به سفر ،کار ،تحصیل و زندگی بپردازند و نسبت به خرید ملک و اجاره املاک اقدام نمایند و برای املاک خریداری شده وام با بهره کمتر از ۱ درصد و اقساط ۲۰ تا ۲۵ ساله دریافت نمایند و به راه اندازی تجارت بپردازند همچنن سرمایه گذاران ، با اطلاع از مزایای رقابتی در کشور لیتوانی به یک تجارت گسترده و بدون مرز دست پیدا می کنند و به بازار های جدید نفوذ کرده، در واقع سرمایه گذاری در کشور لیتوانی به معنای تجارت جهانی می باشد.

شرایط اخذ اقامت لیتوانی برای فرزندان تبعه خارجی که در جمهوری لیتوانی متولد می شوند:

۱٫ تبعه خارجی که دارای اقامت لیتوانی است در صورتی که در مدت زمان اقامتش در جمهوری‌ لیتوانی صاحب فرزند شود، حداکثر سه ماه بعد از تاریخ تولد فرزندش باید درخواست و شرایط اخذ کارت اقامت لیتوانی را برای فرزندش به مراجع ذیربط ارائه نماید.

۲٫ فرزند متولد لیتوانی می‌بایست همان مجوز اقامت کشور لیتوانی را دریافت کند که والدینش و یا یکی از آنان داراست همچنین مدت زمان اعتبار مجوز نیز برابر با مدت زمان اعتبار مجوز اقامت یکی از والدینش است.

این مجموعه با ارائه خدمات منحصر به فرد و درک ویژه از مقوله مهاجرت و تاثیر آن بر زندگی افراد به یکی از شرکت های معتبر حقوقی و مهاجرتی به اروپا در دهه اخیر مبدل گشته است.سابقه مفید ما در تبدیل متقاضیان مهاجرت، به شهروندان دائم اروپا، گواهی بر سطح بالای کار و دقت ما می باشد. ما به شما اطمینان می دهیم که هر پرونده با کمال دقت دنبال خواهد شد.تمامی پرونده های مهاجرت از طریق دفتر ما در اروپا دنبال می شود و تمامی اطلاعات آن به صورت محرمانه حفظ می گردد . هدف ما رضایت کامل شما بدور از هرگونه اضطراب و نگرانی می باشد و مجموعه ما به هیچ وجه هیچگونه حرکت غیرمنطقی و خلاف قانون انجام نمی دهد و تمامی امور قابل بررسی و تحقیق می باشد.

 ثبت شرکت در جمهوری لیتوانی

– ثبت شرکت برای اتباع تمامی کشور‌ها فارغ از ملیت، مذهب و‌نژاد در لیتوانی بر اساس قوانین اساسی این کشور و اتحادیه اروپا آزاد است.

– ثبت شرکت در لیتوانی بین ۳-۵ روز کاری زمان می‌برد.

– بیشترین نوع ثبت شرکت در لیتوانی که برای اتباع خارجی نیز توصیه می‌شود، با نام شرکت با مسئولیت محدود –UAB- نامیده می‌شود.

– برای تمامی صاحبان شرکت پس از ثبت و گرفتن مجوزهای قانونی، افتتاح حساب در بانکهای معتبر، خرید ملک، خودرو امکان پذیر است.

– از سال ۲۰۱۰ میلادی و پس از تایید اتحادیه اروپا، قوانین ثبت شرکت در لیتوانی نسهیلاتی بیشتری را برای سرمایه گذاران خارجی با هدف کمک به افزایش سرمایه گذاری خارجی قائل شده است.

– بر اساس قوانین جدید، شرکت با «مسئولیت محدود» می‌تواند تنها بوسیله یک نفر سهامدار ثبت و شروع به کار کند که این شخص موسس و مدیر عامل خوانده می‌شود و می‌تواند در صورت عدم نیاز، کارمندی استخدام نکند، البته هر شرکت با مسئولیت محدود می‌تواند تا ۲۰۰ سهام دار داشته باشد.

– میزان سرمایه اولیه ثبت شرکت در حال حاضر به ده هزار لیتاس (معادل ۲۹۰۰ یورو) کاهش یافته است و از این رو، به طور متوسط روزانه تا ۷۰ شرکت در این کشور ثبت می‌شود، اگرچه روزانه تا ۲۰۰ شرکت نیز در لیتوانی ثبت شده است.

– بیشتر سرمایه گذاران کنونی در لیتوانی را بر اساس آمار موجود، اتباع روسیه، بلاروس، اوکراین، کشورهای آسیای میانه، کشورهای عربی خاورمیانه، کشورهای شرق آسیا و کشورهای آفریقایی تشکیل می‌دهند.

– بر اساس قوانین اصلاح شده جدید، صاحبان شرکت‌ها می‌توانند پس از ثبت درخواست حق شهروندی در لیتوانی و اتحادیه اروپا بدهند که پس از ۴- ۶ ماه پس از تحویل مدارک آنان به اداره مهاجرت، کارت اقامت یکساله اتحادیه اروپا برایشان صادر می‌شود که تا پنج سال تمدید و پس از آن امکان گرفتن کارت اقامت دائم و پاسپورت نیز پس از امتحان زبان لیتوانیایی می‌سر است.

– بر اساس عرف موجود در میان شرکتهای حقوقی هزینه کلیه خدمات ثبتی شرکت بین ۲۸۰۰ تا ۳۵۰۰ یورو متغیر است.

– در این هزینه‌ها خدمات ثبت شرکت، تنظیم اساسنامه، ترجمه مدارک حقوقی، مراجعه به مراکز اداری و دولتی توسط وکیل، افتتاح حساب بانکی برای صاحب شرکت، ثبت آدرس حقوقی شرکت به مدت یکسال، چاپ و تحویل مهر دولتی شرکت توسط وکیل، پرداخت و افتتاح پرونده‌های مالیاتی و خدمات اجتماعی و ارسال مدارک به موکل جهت اخذ ویزا گنجانده شده و هیچگونه هزینه اضافی گرفته نمی‌شود.

– اما نکته مهم این است که تمامی مراحل ثبت شرکت تنها با وکالتنامه معتبر به وکیل توسط درخواست کننده امکان پذیر است و نیازی به سفر شخص متقاضی کننده به لیتوانی در ابتدای کار نیست.

– همچنین معمولا سفارتخانه‌های لیتوانی برای صدور ویزای ورودی به کسانی که شرکت در این کشور ثبت کرده‌اند، مدارکی همچون سابقه فعالیت اقتصادی، گردش مالی بانکی در شش ماه گذشته، اهداف سفر و شروع فعالیت تجاری در این کشور را درخواست می‌کنند، البته اگر متقاضی کننده پیش‌تر ویزای شینگن گرفته باشد معمولا راحت‌تر ویزای ورودی برای آنان باز می‌شود اما در هر صورت دولت لیتوانی به دلیل نیاز به جذب سرمایه گذار به راحتی پس از اطمینان از وضعیت درخواست کننده به وی ویزا می‌دهد.

– بر اساس قانون اقامتی در اتحادیه اروپا و لیتوانی، کسی که شرکت و فعالیت تجاری مشخصی در لیتوانی داشته باشد می‌تواند پس از سفر به این کشور درخواست اقامت کند که معمولا پس از تحویل مدارک حداکثر تا شش ماه به وی کارت اقامت داده می‌شود.

–  لیتوانی عضو اتحادیه اروپا ( شنگن  ) است ؟

با داشتن اقامت کاری لیتوانی از امکان سفر کردن بدون نیاز به ویزا به کلیه کشورهای اروپایی برخوردار خواهید بود ؟

هزینه رقابت بسیار پایین در لیتوانی که از بسیاری کشورهای عضو اتحادیه اروپا کم تر است جایگاه ویژه ای برای این کشور در جهان فراهم نموده است ؟

–  لیتوانی از ۷ منطقه ویژه اقتصادی با مجموع مساحتی در حدود ۱۵۰۰ هکتار برخوردار است ؟

–  لیتوانی از پارک های مدرن و بی نظیر صنعتی برخوردار است ؟

با پاسپورت لیتوانی می توانید آزادانه و بدون ویزا به آمریکا ، کانادا ، اروپا و استرالیا و … سفر کنید ؟

در شش سال نخست از تاریخ تاسیس شرکت ( در مناطق آزاد ) خود در لیتوانی حتی یک یورو مالیات نخواهید داد ؟

در چهار سال اول از ثبت شرکت در لیتوانی معاف از مالیات خواهید بود !

در صورت تاسیس شرکت و ورود سرمایه شما برای یک کسب و کار سود آور اگر صرفا محدود به لیتوانی باشد ۵۰% مالیات معوقه از شما دریافت نخواهد شد اما اگر به دیگر کشورهای اروپایی هم مربوط باشد کلا معاف از مالیات خواهید بود .

در فاصله سال های ششم تا دهم از تاریخ تاسیس شرکت خود در لیتوانی فقط و فقط ۵۰% مالیات مصوب شرکت خود را پرداخت خواهید نمود ؟

به املاک و مستغلات خریداری شده توسط شما در لیتوانی ( در صورتیکه خودتان از آن استفاده کنید ) حتی ۱% مالیات هم تعلق نخواهد گرفت ؟

در صورتیکه در لیتوانی سهام خریداری کنید به سود حاصل از خرید سهام شما مالیات تعلق نمی گیرد ؟

لیتوانی دارای  زیر ساخت های بسیار خوب و ویژه در ضمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است ؟

در لیتوانی امکان بهره مندی از معافیت های مالیاتی ویزه خواهید داشت ؟

در لیتوانی امکان بهره مندی از معافیت های گمرکی ویژه خواهید داشت ؟

امکان نزدیکی بی نظیر  هم زمان به بازار های شرق و غرب با سرمایه گذاری در لیتوانی را خواهید داشت ؟

لیتوانی دارای بیمه های  درمانی بی نظیر و فراگیر است ؟

اتباع لیتوانیی دارای بیمه عمر با قابلیت های بی شمار هستند ؟

فراگیری خدمات شهری برای همه سطوح اجتماعی در لیتوانی در کل جهان شهرت دارد ؟

سیستم حمل و نقل شهری استاندارد لیتوانی در جهان شهرت دارد ؟

لیتوانی دارای امنیت بالای زندگی است ؟

تراکم جمعیت ایده آل در لیتوانی وجود دارد ؟

امکان برقراری ارتباط با مردم لیتوانی به چندین زبان زنده دنیا بسیار راحت و دوستانه است ؟

لیتوانی دارای چهار فرودگاه زیبا و بزرگ است ؟

به شبکه ای عظیم از شبکه ریلی  و جاده ای در اروپا و آسیا دسترسی دارد ؟

ویلینیوس پایتخت لیتوانی در دسته بندی ۱۰ شهر ارزان اروپایی قرار گرفته است ؟

از هرکجای اروپا که باشید با ۲ تا ۳ساعت پرواز می توانید خود را به لیتوانی برسانید ؟

لیتوانی سرشار است از مراسم های بی نظیر و متنوع تئاتر ، کنسرت و که بدون استراحت دادن به مخاطبان همه طول سال را پذیرای آن ها خواهند بود ؟

لیتوانی یکی از زیباترین مناطق جهان برای اسکی می باشد ؟

لیتوانی در مجموع سرعت دانلود و آپلود اینترنت رتبه سوم در اتحادیه اروپا را دارا می باشد ؟

در لیتوانی ۱۰ پارک علم و فناوری فوق پیشرفته وجود دارد ؟

جمهوری لیتوانی
Lietuvos Respublika
لیتوانی
پرچم  
شعار ملی: “Tautos jėga vienybėje”
سرود ملی: Tautiška giesmė
پایتخت
(و بزرگترین شهر)
ویلنیوس
شرقی′۱۹°۲۵ شمالی′۴۱°۵۴
زبان(های) رسمی لیتوانیایی
نوع حکومت جمهوری
نام حاکمان
• رئیس جمهور
• نخست‌وزیر
والداس آدامکوس
آندریوس کوبیلیوس
موارد منجر به تشکیل
لهستان/لیتوانی
اشغال توسط روسیه/پروسیا
اعلان استقلال
اولین اشغال توسط شوروی
دومین اشغال توسط شوروی
استقلال دوباره
۱۵۶۹
۱۷۹۵
۱۶ فوریه ۱۹۱۸
۱۵ ژوئن ۱۹۴۰
۱۹۴۴
۱۱ مارس ۱۹۹۱
مساحت
مساحت ۶۵٬۲۰۰کیلومتر مربع (۱۲۳ام)
‌آب‌ها (%) ۱.۳۵
جمعیت
سرشماری ۳,۳۵۰,۴۰۰
(۱۳۰ام)
تراکم جمعیت ۵۲‎/km۲‏ (۱۲۰ام)
تولید ناخالص داخلی (تخمین ۲۰۰۸)
مجموع ۲۷.۸۱۳ بیلیون دلار (۱۰۳ام)
سرانه ۲۰۷۵۳ دلار (نامعلوم)
شاخص توسعه انسانی (۲۰۰۶) ۰.۸۶۹ (بالا) (۴۳ام)
واحد پول لیتاس لیتوانی (LTL)
منطقه زمانی EET (ساعت جهانی+۲)
تابستانی (DST) EEST (ساعت جهانی)
دامنه اینترنتی .lt
پیش‌شماره تلفنی +۳۷۰+

جمهوری لیتوانی Lietuvos Respublika کشوری است در شمال شرقی اروپا که از شمال به لتونی، از مشرق و جنوبشرقی به بلاروس، از جنوب به لهستان، از جنوبغربی به روسیه (منطقه برون بومی کالینینگراد) و از مغرب به دریای بالتیک محدود می‌شود . پایتخت آن ویلنیوس است.

مرکز جغرافیایی اروپا نزدیک ویلنیوس است.

 

 

تاریخ

لیتوانی در سال ۱۹۹۱ از شوروی اعلام استقلال نمود.

زبان

نوشتار اصلی:زبان لیتوانیایی

زبان لیتوانیایی‌ یکی از زبان‌های هند و اروپایی و از شاخه زبان‌های بالتیک است. این زبان با الفبای لاتین نوشته می‌شود و ۳۲ حرف دارد. این زبان همچنین بسیار به زبان لاتویایی نزدیک است.

 

سیاست

نوع حکومت لیتوانی جمهوری چند حزبی با یک مجلس قانونگذاری می‌باشد.

تقسیمات کشوری

نام هر استان با نام شهری که مرکز آن استان است، یکی می‌باشد.

بزرگترین و پرجمعیت‌ترین استان نیز، استان ویلنیوس می‌باشد.

استان‌های لیتوانی، خود به شصت شهرستان تقسیم می‌شوند.
کشور لیتوانی به ده استان، به شرح زیر تقسیم شده است :

 

Municipalities in Lithuania.png
 
 • سیاه= استان کلایپدا
 • سفید= استان تلشای
 • زرد= استان تاوراگه
 • آبی روشن= استان ماریامپوله
 • آبی تیره= استان آلیتوس
 • سبز= استان کاوناس
 • قهوه ای= استان ویلنیوس
 • خاکستری= استان اوتنا
 • بنفش= استان پانه وژیس
 • صورتی= استان شاولیای

جغرافیا

استان‌های لیتوانی

شهرهای مهم

 • کاوناس
 • کلایپدا
 • شاولیای
 • پانه وژیس
 • ماریامپوله
 • آلیتوس

اقتصاد

واحد پول : لیتاس

مردم

هشتاد درصد مردم نژاد لیتوانیای دارند.

نژادها

 • لیتوانیایی
 • روس
 • لهستانی
 • بلاروسیایی
 • اوکراینی

سعی داریم با پاسخ به پرسشهای شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت لیتوانی و مهاجرت به لیتوانی کمی راه را برای شما عزیزان هموار نماییم

البته این سوالات به صورت پرسش و پاسخ برای همه قابل مشاهده خواهد بود

پس لطفا شماره تماس یا ایمیل خود و یا دیگران را در این قسمت ننویسید

لطفا برای ارسال سوال خود به لینک زیر مراجعه نمایید

 

پرسش و پاسخ اقامت لیتوانی و مهاجرت به لیتوانی

در صورتی که اولین بار است که از وب سایت ما بازدید مینمایید لطفا ابتدا فرم کاتالوگ را پر بفرمایید

کاتالوگ و راهنمای رایگان طی ۲۴ ساعت از طریق پست الکترونیک برای شما ارسال خواهد گردید

مشخصات متقاضی کاتالوگ خدمات اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا

 

تاییدیه ضد اسپم

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص مسائل اقامت دارید لطفا ابتدا فرم ارزیابی ما را پر بفرمایید تا بتوانیم با اطلاعاتی که از شما دریافت میکنیم بهتر به سوالات شما پاسخ بدهیم

برای پر کردن فرم ارزیابی بر روی لینک زیر کلیک کنید

فرم ارزیابی اقامت اروپا 

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا