اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

مهاجرت به یونان و اخذ اقامت کشور یونان ( اقامت یونان ) از روش تمکن مالی فرصتی کاملا استثنائی برای اخذ اقامت یونان در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان  شنگن ( اجازه  زندگی و یا سفر آزادانه در سراسر یونان شنگن )

مهاجرت به یونان از روش تمکن مالی

روشهای متفاوتی برای اخذ اقامت یونان و مهاجرت به یونان وجود دارد .  یکی از سریعترین و  بهترین روشهای اخذ اجازه اقامت یونان از روش تمکن مالی و مهاجرت یونان  از طریق تمکن مالی میباشد . لازم به ذکر است که در سایر راه های اخذ مجوز  اقامت یونان و مهاجرت به یونان شما بایستی  در یونان فعالیت اقتصادی ( ثبت شرکت ) داشته باشید و یا کارمند دائمی یک شرکت یونانی باشید و هر سال بایستی مالیات بدهید . اما افرادی  که اقامت یونان از روش تمکن مالی را دریافت میکنند  و  برای مهاجرت به یونان از راه تمکن مالی اقدام می نمایند نیازی به کار در یونان ( چه به روش ثبت شرکت و چه به روش کارمندی ) نخواهند داشت و دولت  یونان انتظار دریافت مالیات و بیلان سالیانه از این افراد  را نخواهد داشت . در واقع روش اقامت یونان از طریق تمکن مالی و مهاجرت یونان  از روش تمکن مالی ( اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی  ) برای عزیزانی مناسب است که از تمکن مالی بالایی برخوردار میباشند  و عملا برای گذران زندگی  به کار کردن در یونان و کسب درآمد در یونان از طریق شغل نیازی ندارند . حتی جالب است بدانید در روش اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک  و مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک شما بایستی مبلغی حدود ۲۵۰ هزار یورو ملک بخرید  . ملک مورد نظر را تا ۱۰ سال اجازه فروش و یا اجاره به دیگران ندارید و بایستی یا شخصا استفاده کنید یا بلا استفاده باقی بماند . اما در روش اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی و مهاجرت یونان  از طریق تمکن مالی  شما نیاز به خرید ملک نخواهید داشت . شما میتوانید در حد نیاز خود بسته به تعداد افراد خانواده نسبت به اجاره ملک و یا خرید ملک اقدام نمایید . در روش اقامت یونان از طریق خرید ملک و مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک شما بایستی ۱۰۰ % قیمت ملک را به صورت نقد بپردازید ولی در روش اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی شما در صورت تمایل برای خرید ملک در یونان میتوانید مبلغی بین ۲۵ تا ۳۰ درصد ارزش ملک را نقد و بقیه را به صورت اقساط بلند مدت با بهره بسیار پایین پرداخت خواهد نمود .

اقامت یونان از روش تمکن مالی

در این نوع مجوز اقامت یونان متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود می توانند برای سرپرست خانواده همسر و فرزندان تحت سرپرستی خود اقامت دریافت کنند. اما نکته بسیار مهم اخذ  اقامت موقت اولیه نیست و نکته مهم این است که بعد ازاخذ مجوز اقامت اولیه یونان ( اقامت موقت ۱ ساله یونان )  شما میتوانید اقامت موقت خود را تا ۵ سال تمدید و آن را به اقامت دائم یونان تبدیل کرده .و پاسپورت یونان دریافت نمایید . اقامت تمکن مالی به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی برخوردار باشند. شخصی که ثابت کند درآمد ماهانه قابل قبولی برای خود و خانواده دارد شامل می شود. در واقع شما  با داشتن سند ملکی در ایران و همچنین  سپرده بانکی کافی امکان اخذ  مجوز  اقامت یونان را برای خود و خانواده تحت سرپرستی خود خواهید داشت روش مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی  و اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی روشی بسیار سریع میباشد و شما در طول چند ماه میتوانید کارت اقامت یونان را دریافت نمایید . ( معمولا در روش های اخذ اقامت یونان از طریق کار و اخذ اقامت یونان از روش ثبت شرکت زمان های طولانی تری به دلیل پیچیدگی های پرونده مطرح خواهد بود  ) همچنین در صورتی که شما از طریق تمکن مالی  اقامت یونان را دریافت کنید و به یونان مهاجرت کنید فرزندان شما خواهند توانست به صورت رایگان مانند شهروندان یونان در کشورهای یونان تحصیل کنند و از استانداردهای آموزشی اتحادیه اروپا بهره ببرند جالب ترین نکته روش اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان که بسیاری را علاقه مند به استفاده از این روش برای اخذ اقامت یونان و مهاجرت به یونان مینماید این است که شما امکان و اجازه سرمایه گذاری در کشورهای اتحادیه اروپا و خود کشور یونان را خواهید داشت .

مزایای دریافت اقامت از روش تمکن مالی :

 • عدم نیاز به ثبت شرکت و انجام هیچ فعالیت تجاری

 • عدم نیاز به استخدام پرسنل دریونان

 • بدون هیچ گونه محدودیت سنی

 • عدم نیاز به مدارک بین المللی زبان

 •  سریعترین روش در دریافت اقامت یونان و مهاجرت به یونان

 • تمدید آسان مجوز  اقامت در یونان

 • امکان تحصیل رایگان فرزندان در سطح کشور یونان ( عضو پیمان شنگن )

مسائلی که در بالا ذکر شد بخشی از مواردی است که افراد را به مهاجرت به یونان با تمکن مالی و اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی ترغیب مینماید در حال حاضر کشور یونان عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن اجازه اقامت تمکن مالی و همچنین مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی را صادر مینمایند . در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در گروه اقامت اروپا با تلفن ۰۲۱۲۲۸۷۵۴۴۳ تماس حاصل نمایید همچنین میتوانید برای اطلاع از شرایط سایر کشورهای اروپایی بر روی لینک های زیر کلیک کنید

اقامت اروپا از روش تمکن مالی

اقامت فرانسه از روش تمکن مالی

اقامت یونان از روش تمکن مالی

اقامت اسپانیا از روش تمکن مالی

اقامت یونان از روش تمکن مالی

اقامت پرتغال از روش تمکن مالی

اقامت ایتالیا از روش تمکن مالی

اقامت قبرس از روش تمکن مالی

اقامت سوئیس از روش تمکن مالی

مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا با تمکن مالی

مهاجرت به یونان با تمکن مالی

مهاجرت به یونان با تمکن مالی

مهاجرت به پرتغال با تمکن مالی

مهاجرت به ایتالیا با تمکن مالی

مهاجرت به قبرس با تمکن مالی

مهاجرت به سوئیس با تمکن مالی

مهاجرت به اروپا با تمکن مالی

2 Responses to “مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی”

 • A. Koohi:

  ba salam,
  lotfan details baraye akhze eghamate Greece va Portugal az tarighe kharide melk ra befrestid.
  Mamnoon

  • مشاور اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا:

   با سلام
   در صورت تقاضا با تلفن دفتر جهت گرفتن وقت مشاوره تماس بگیرید
   جزئیات در جلسات مشاوره توضیح داده خواهد شد

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا