اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

اقامت مجارستان

 

مجارستان از جمله کشورهای واقع در اروپای مرکزی است که هم مرز با کشورهای اتریش، رومانی، اسلوکیا، کرواتیا و سربستان می باشد. این کشور عضو دایم اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن می باشد. اخذ اقامت از مجارستان به دارنده آن اجازه می دهد تا بدون محدودیت و بدون دارا بودن ویزا به راحتی به سایر کشورهای عضو شینگن سفر کند. یکی از راه های اخذ اقامت مجارستان ایجاد کسب و کار و تاسیس شرکت می باشد. گفتنی است که پروسه اخذ اقامت با استفاده از ثبت شرکت بطور کاملاً متفاوت با ثبت شرکت بطور عادی می باشد که می بایست به ظرافت انجام گردد.

 

 اخذ ویزا و مدت زمان مورد نیاز

کل پروسه انجام ثبت  شرکت، اخذ تاییده ها، ثبت نام در مراجع، افتتاح حساب های بانکی، اجاره مکان فعالیت، اخذ تاییده های پلیس و وزارت امور خارجه  و سایر مراحل تامین مستندات اقامتی حدود ۴ الی ۶ ماه بطول خواهد انجامید. داوطلبان پس از آن موفق به اقدام برای اخذ اقامت تجاری مجارستان میگردند که نوع ویزا طبق قانون شینگن از نوع  بلند مدت بوده و قابل تمدید به دفعات می باشد. پس از ۵ سال از اقامت در کشور مجارستان داوطلب می تواند تقاضای شهروندی نماید و پاسپورت خود را از مجارستان دریافت نماید.

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا