اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

برنامه اقامتی مالتا : 

برنامه اقامت دائمی مالتا   تقاضا نامه برای اجازه اقامت دائم مالتا توسط افراد  با هر ملیتی میتواند داده شود مشروط بر اینکه شرایط زیر به شکل رضایتبخش رعایت شود:

 الف)اجاره یا خرید ملک:  جهت اقدام برای اقامت دائم مالتا متقاضیان باید یا به خرید آپارتمانی که ارزش آن کمتر از ۱۱۶،۰۰۰ یورو نباشد اقدام کنند و یا آپارتمانی با اجاره حداقل ۴،۲۳۰ یورو در سال اجاره کنند. متقاضیان باید تا حداکثر ۳۶۰ روز پس از تاریخ اخذ اقامت دائم نسبت به خرید و یا اجاره ملک اقدام کنند. در پایان سال اول اقامت متقاضی باید نشان دهد که آپارتمانی را خریده یا کرایه کرده است.   سرمایه گذاری ساختمانی در مالتا عموما محدود میباشد و هر شهروند خارجی‌ که اقامت دائم دارد محدود به داشتن فقط یک ملک می‌باشد. فقط در مناطق ویژه در مالتا سرمایه گذاری ساختمانی نامحدود می‌باشد و افراد میتوانند به تعداد, آپارتمان برای اجاره دادن خریداری کنند. مسکن هنوز در مالتا در مقایسه با ناحیه مدیترانه و باقی‌ اروپا ارزان می‌باشد. بعنوان مثال انواع ویلاهای ۳ یا ۴ اتاق خوابه با استخر و گاراژ دوبل را می‌توان با حدودا ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار یورو خریداری کرد، در حالیکه یک آپارتمان ۲ اتاق خوابه در منطقه ای ایده ال در شهر کمی‌ بیشتر از ۱۵۰،۰۰۰ یورو قیمت دارد، که این نیز بستگی به دکوراسیون، مکان، منظره دریا و غیره دارد.  املاکی که با سند کامل (عرصه و عیان) در مالتا خریداری شده باشند شامل مالیات مسکن و یا مالیات شهرداری نمیباشند، زمانیکه یک ملک فقط عیانی آن خریداری شده باشدیک "اجاره زمین" ناچیز بشکل سالیانه باید پرداخت گردد.(  70 درصد ارزش ملک را میتوانید به صورت وام با بهره پایین و فرصت ۲۰ تا ۳۰ سال برای پرداخت وام پرداخت نمایید)

ب ) مدارک اثبات درآمد: مدارک در آمد / نقدینگی الف) در آمد/نقدینگی –  متقاضیان باید با مدرک نشان بدهند که در آمدی معادل یا بیشتر از ۲۳،۵۰۰ یورو در سال و یا سرمایه‌ای  معادل یا بیش از ۳۲۵،۰۰۰ یورو دارند. لازم به تذکر است که متقاضیان مجبور نیستند تمام این  مبلغ را به مالتا انتقال دهند و همچنین قیمت مسکن خریداری شده (در صورت خرید) از این مبلغ کسر میشود. ب) مبلغ سالانه ارسالی به مالتا – متقاضیان باید سالانه حداقل مبلغ ۱۴،۱۰۰ یورو به مالتا ارسال کنند (به اضافه ۲،۳۵۰ یورو برای هر شخص وابسته مثل همسر و فرزندان کمتر از ۲۱ سال) و یا هر شخص دیگری که به  متقاضی وابسته است. یک زوج مزدوج برای  مثال باید ۱۶،۴۵۰ یورو در سال به مالتا ارسال کنند. قابل تذکر اینکه پس از کسر مالیات سالانه مابقی مبلغ میتواند به کشور مطبوع باز پس گردانده شود.

پ )  اشتغال / فعالیت در کسب و کار اجازه اقامت دائم در مالتا به تنهایی به معنی‌ داشتن اجازه کار و یا اجازه کسب و کار نیست. برای گرفتن اجازه کار و اجازه فعالیت در کسب و کار متقاضی باید به طور جداگانه از طریق مقامات ذیصلاح در مالتا این درخواست را ارائه نماید. در حال حاضر سیاست رسمی‌ دولت مالتا تشویق ایده‌ها و تخصص‌های خارجی‌ در امر توریسم، تولید و بخش تدارک و پخت و پز غذا به اضافه چندین حق انتخاب جالب دیگر می‌باشد. 

ت )  بعد از دریافت حق اقامت دائم پس از  صادر شدن اقامت از طرف حکومت مالتا:

متقاضی باید حداکثر یکسال پس از تاریخ صدور اقامت محل زندگی‌ برای خود اختیار نموده و با مسافرت به مالتا پاسپورت خود را با ویزای اقامت ممهور کند

متقاضی اجازه ندارد بدون مجوز کار، مشغول به کار شده یا کسب و کار در مالتا اختیار کند.

متقاضی نباید در هیچگونه فعالیتهای سیاسی در مالتا سهیم شده و یا دخالت کند. اگر متقاضی مایل به فعالیت سیاسی بود باید با انجمن شهرو یا شهرداری محل سکونت خود در مالتا  تماس حاصل نماید.

ما به شما در طول این پروسه (روند) کمک خواهیم کرد. پس از دریافت بیعانه ما با ارسال یک راهنمای ساده، فرم رسمی‌ تقاضانامه و نمونه‌های از فرمهای پر شده که قسمتی‌ از بسته کامل ما برای تقاضای اقامت دائم است را برای شما ارسال خواهیم داشت

 

چ – امور مالی‌ مورد احتیاج اقامت مالتا در یک نگاه  

حداقل در آمد سالیانه ۲۳،۰۰۰یورو

حداقل کلّ ثروت ۳۵۰،۰۰۰ یورو

حداقل مالیات قابل پرداخت در مالتا ۴،۲۰۰ یورو

حداقل مبلغ حواله سالیانه به مالتا ۱۴،۰۰۰ یورو

حداقل حواله برای هر وابسته به مالتا ۲،۳۳۰ یورو

حداقل کرایه مسکن سالیانه در مالتا ۴،۲۰۰یورو

حداقل ارزش مسکن خریداری شده در مالتا ۱۱۶،۰۰۰ یورو

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا