اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

سوئد از جمله کشورهایی است که رسما در این ۲۰ قرن صلح را پیشه خود دانسته و محیط امن و آرامی را تجربه کرده است که حاصل آن امنیت و آرامش امروزه این کشور است. این کشور با یک اقتصاد پایدار که به شدت سرمایه گذاری خارجی را پذیراست انتخابی طبیعی است برای شرکت هایی که به دنبال بازارهایی جدید و خاص میگردند. سوئد از جمله کشورهایی است که برای رفاه مردم این کشور مالیات های بالایی برای شرکت های ثبت شده در این کشور اعمال میکند بنابراین قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در سوئد لازم است که از قبل برنامه ریزی های مالیاتی آن انجام شود، شما میتوانید برای اطلاع از چگونگی برنامه ریزی های مالیاتی با ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان از نرخ بهره و مالیات این کشور با اطلاع شوید و تصمیم گیری کنید.

انواع اصلی شرکت ها در سوئد کدامند؟

پنج شکل از محبوبترین شرکت های ثبتی در سوئد به شرح زیر هستند:

–          شرکت خصوصی محدود

–          شرکت عمومی محدود

–          شاخه ای از یک شرکت خارجی

–          شرکت مشارکتی

–          معامله گر تنها

 

خصوصیات اصلی یک شرکت خصوصی محدود در سوئد کدام است؟

–          میتواند تنها از یک نفر تشکیل شده باشد، یک مدیر (یک معاون نیز لازم است)

–          حداقل سرمایه اولیه ۵۰۰۰۰ کرون سوئد (در حدود ۵۳۰۰ یورو)

–          مسئولیت ها محدود به نفر اصلی شرکت است.

 

خصوصیات اصلی یک شرکت عمومی محدود کدام است؟

–          فرمت استاندارد برای شرکت های بزرگتر

–          حداقل سرمایه ۵۰۰۰۰۰ کرون سوئد (در حدود ۵۳۰۰۰ یورو)

–          هیئت مدیره حداقل ۳ نفر باید باشد.

–          مدیر عامل و حداقل ۵۰% از سهامداران باید از اتحادیه اروپا باشند.

 

الزامات گزارش دهی سالیانه برای شرکت ها به چه صورت است؟

صرف نظر از اندازه شرکت و اینکه شرکت دولتی و یا خصوصی است، شرکت ها ملزم به ارائه گزارش سالیانه مالی به دولت هستند، که تمامی این گزارش ها حسابرسی میشوند.

 

ویژگی های اصلی یک شعبه از یک شرکت خارجی چیست؟

شرکت هایی که مقر اصلی آنها خارج از سوئد بنا شده و خواهان تاسیس یک شرکت در سوئد هستند میتوانند به جای آن نسبت به افتتاح دفتری از شرکت خود در سوئد اقدام کنند، شعبه ای که در سوئد افتتاح میشود باید مدیر عاملی داشته باشد که مقیم اتحادیه اروپا باشد. همچنین شعبه های شرکت های دیگر در سوئد باید مالیاتی مشابه با شرکت های خصوصی بپردازند، تمامی شعبه ها ملزم هستند که فایل حسابرسی سالیانه خود را به دولت سوئد ارائه دهند.


ویژگی های اصلی یک شرکت مشارکتی چیست؟

دو نوع شرکت مشارکتی تحت قوانین سوئد میتوانند فعالیت کنند، که شامل مشارکت عمومی و خصوصی است، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید در هر زمان با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل در روند امور شرکت های مشارکتی قرار بگیرید.


استخدام برای شرکت در سوئد چگونه انجام میشود؟

سوئد پس از ایالات متحده امریکا و کانادا دارای بیشترین نیروی تحصیل کرده در جهان است، این عاملی است که بسیاری از شرکت ها را تشویق به سرمایه گذاری در سوئد میکند، نرخ بیکاری در سالهای اخیر افزایش یافته و میتوانید به راحتی فرد مورد نظر خود را بیابید، آژانس های استخدام در سوئد فراوانند و شما میتوانید با ارائه مشخصات خود به از خدمات استخدام ما بهره ببرید.


آیا مشوق های مالی برای افرادی که تصمیم دارند در سوئد ثبت شرکت کنند موجود است؟

هیچ مشوقی برای افراد خارجی که خواهان سرمایه گذاری در سوئد هستند وجود ندارد، با این حال وام های کم بهره ای برای شرکت هایی که در مناطق آزاد سوئد ثبت میشوند موجود است،معافیت های مالیاتی خاص برای شرکت های خارجی که نیاز به استخدام پرسنل متخصص از خارج از کشور، از جمله کارشناسان فنی ، پژوهشگران و مدیران ارشد دارند وجود دارد.


در مورد حساب های بانکی چطور؟

بانک ها در سوئد بسیار پیشرفته اند و باز کردن حساب در سوئد بدون حضور فیزیکی میتواند بسیار دشوار باشد، با این حال همواره گروه کارشناسان و مشاوران اقامت اروپادر کنار شماست تا حساب شما را در بهترین بانک ها سوئد به نام شما باز کند.

گروه کارشناسان و مشاوران اقامت اروپاهمراه شما در تمامی مراحل ثبت شرکت در سوئد است، برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید، همچنین با پرنمودن فرم مشاوره زیر این امکان را به ما میدهید تا در اسرع وقت نسبت به نیاز شما با شما تماس بگیریم

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا