اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

رایج ترین نوع شرکت در هلند BV Company می باشد که در واقع ترکیب به وضعیت شرکت با مسولیت، محدود می باشد. شرکت BV و یاBesloten Vennootschap بسیاری  توسط بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در هلند مستقر گردیده که معمولاً محدودیتی برای انواع فعالیت های تجاری ایجاد نمی کند. برای ثبت شرکت BV اطلاعات زیر مورد نیاز می باشد:

 • نام پیشنهادی شرکت
 • آدرس برای ثبت شرکت و مکانی که فعالیت شرکت در آن انجام خواهد شد.
 • موضوع فعالیت شرکت

همچنین موارد دیگری نیاز برای ثبت شرکت لازم می باشد که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • چنانچه شرکت از نوع شرکت مادر باشد تاییده ای از وزارت بازرگانی و یا اتاق بازرگانی کشور مورد نظر مبنی بر تایید فعالیت های آن شرکت می بایست به وزارت دادگستری هلند ارائه گردد. این مورد برای اشخاص حقیقی که خواهان ایجاد شرکت هستند مورد نیاز نیست.
 • تاییده مثبت بانکی که بصورت ویژه فعالیت بانکی شرکت و یا هر یک از اشخاص را تایید نماید.
 • نامه رسمی از شرکت در حال تشکیل جهت معرفی یک نفر به عنوان مدیر شرکت همراه با ارائه کلیه مدارک مدیر

گروه مشاورین اقامت و مهاجرت در اروپا در همه مراحل به متقاضیان ثبت شرکت و اخذ اقامت هلند کمک می نماید و آن را تا پایان مسیر مشاوره می نماید.

مراحل ثبت شرکت در هلند

 

تمامی مراحل ثبت شرکت می بایست تحت مصوبات وزارت دادگستری هلند طی گردد. این مراحل تا پایان اخذ اقامت  هلند شامل موارد زیر می گردد:

 • حساب بانکی در هلند افتتاح می گردد و مبلغ سرمایه مورد نظر در آن واریز می گردد.
 • سپس کلیه اسامی مربوط به ثبت شرکت و تاییده های آن در اتاق بازرگانی کنترل و دوباره تایید می گردد.
 • ارائه مدارک موسسین و سهامداران شرکت و همزمان معرفی مدیر عامل شرکت
 • مدارک سایر اعضای شرکت بدون کنترل امنیتی و بررسی سوابق کیفری آنان تایید نمی گردد. این مرحله بسته به ملیت متقاضیان بین ۴۸ ساعت الی ۳ ماه بطول می انجامد.
 • امضاء سایر فرم های مورد نیاز و اخذ تاییده های ثبتی مورد نیاز برای ادامه مراحل
 • دارا بودن شرکت در دایره اقتصادی در اتاق بازرگانی محلی و دریافت شماره ثبت. این مورد در صورتیکه توسط خود مدیر انجام پذیرد در چند روز و حتی چند ساعت محقق می گردد ولیکن در صورت انجام آن توسط وکیل چندین برابر زمان می برد. گفتنی است که همه شرکت ها در هلند می بایست عضو اتاق بازرگانی شوند و هزینه های سالانه آنرا پرداخت نمایند.
 • اعلان عمومی شرکت در Staats Courant برای اولین بار سایر موارد بعدی در صورت تغییرات توسط اتاق بازرگانی انجام خواهد شد.
 • ثبت نام شرکت در اداره مالیات هلند و اخذ کد مالیاتی و اقتصادی
 • تشکیل پرونده اقامتی

یکی از نکات قابل توجه در ثبت شرکت هلند این است که افراد خارجی می توانند مالکیت صددرصد شرکت هلندی را داشته باشند. همواره می بایست به این مورد توجه نمود که گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی کنترل امنیتی سایر سهامداران و مدیران شرکت می بایست همراه با یک توجیه نامه از یک شهروند هلندی به وزارت دادگستری هلند برای انجام مراحل ثبتی ارائه گردد.

برای فعال نمودن شرکت حتماً می بایست نامه تصویه حساب مالی شرکت از وزارت مالی (سازمان حسابرسی و مالیاتی هلند) دریافت گردد که اخذ این تاییده تقریباً یک الی دو ماه پس از انجام سایر مراحل ثبت شرکت انجام خواهد شد.

ویزای اقامت هلند و مدت زمان

مدت زمان لازم برای طی نمودن سایر مراحل حدود ۵ الی ۷ ماه بطول می انجامد. پس  از آن شخص موفق به اخذ ویزای اقامت تجاری هلند می گردد که اعتبار آن برای اولین بار یک سال می باشد و برای مراحل بعدی بصورت ۲ الی ۳ ساله تمدید می گردد. پس از سال از اقامت در کشور هلند شخص موفق به اخذ پاسپورت  هلندی می گردد.

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا