اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

ثبت و یا خرید شرکت در سوئد بر اساس ویزای (Eget Företag) می‌باشد. اگر شما قصد دارید در سوئد با شرکت خود بیشتر از سه ماه کار کنید باید ویزای اقامت سوئد را داشته باشید. قوانین خرید شرکت سوئد یا ثبت شرکت در سوئد کاملا روشن و شفاف هستند.

در سوئد انواع مختلفی از شرکت‌ها وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از شرکت سهامي خاص AB ، شرکت سهامي عام AB publ و یا شرکت با مسووليت محدود KB  و هرکدام از انواع فوق مربوط به نياز‌های خاص و دارای شرايط خاصی می‌باشد. ثبت شرکت در سوئد نیازی به تابعیت سوئد و یا سرمایه گذاری هنگفتی ندارد. جهت آشنايي با هريک از قوانین ثبت شرکت در سوئد مي‌توانيد از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید.

سرمايه گذاری در سوئد از طريق خريد شرکت
بسیاری از شرکت‌های کوچک و سودده سوئدی به دلیل کهولت سنی صاحب شرکت توانایی ادامه کار را ندارند و به دنبال یافتن سرمایه‌گذار و شریکی جدید می‌گردند. در صورتی که شما از تخصص مورد نیاز در رشته‌ای برخوردار هستید راه برای سرمایه‌گذاری و آغاز کسب و کار در سوئد هموار می‌باشد. مشاورین ما در زمینه سرمایه‌گذاری به سوالات و اطلاعات مورد نیاز شما از یافتن شرکت مناسب تا گرفتن ویزا و آغاز به کار پاسخ خواهند گفت.

سرمايه گذاری در سوئد از طريق ثبت شرکت
در صورتی که ایده‌ای برای ثبت شرکت دارید می‌توان با جذب سرمایه‌ گذاران سوئدی در زمینه‌های مختلف اقدام به ثبت شرکت در سوئد نمایید. این کار نیاز به ثبت حقوقی ایده،‌ برگزاری جلسات متعدد با سرمایه‌گذاران سوئدی، تعریف و توجیه ایده در زمینه‌های مختلف و کسب مجوزهای مورد نیاز می‌باشد.

از ویژگی‌های اصلی شرکت سهامي خاص می‌توان به حداقل میزان  50000 کرون سوئد ( ۵۳۰۰ یور ) سرمایه برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود. این نوع شرکت سوئدی دارای ساختار ساده و طراحی شده برای شرکت‌های خصوصی می‌باشد و مسئولیت‌ها محدود به نفر اصلی شرکت است.

از ویژگی‌های اصلی شرکت سهامي عام می‌توان به حداقل میزان ۵۰۰۰۰۰ کرون سوئد ( ۵۳۰۰۰ یورو ) سرمایه برای احداث شرکت و دارای هیئت مدیره حداقل ۳ نفر اشاره نمود. این نوع شرکت سوئدی دارای فرم استاندارد برای شرکت‌های بزرگ عمومی‌می‌باشد و مدیر عامل و حداقل ۵۰ % از سهامداران باید دارای ملیت اتحادیه اروپا باشند.

سهامدار و مدیر شرکت سهامي خاص می‌تواند یک نفر باشد و الزاما نیازی به سفر شخص متقاضی به سوئد نمی‌باشد و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکیل‌های این مجموعه امکان پذیر بوده. به خاطر داشته باشید که شعبه مستقل، شعبه وابسته و دفتر نمایندگی از دیگر راه‌های انجام فعالیت تجاری و اقتصادی در سوئد می‌باشد.

شرکت‌هایی که مقر اصلی آنها خارج از سوئد بنا شده و خواهان تاسیس یک شرکت در سوئد هستند می‌توانند به جای آن نسبت به افتتاح دفتری از شرکت خود در سوئد اقدام کنند، شعبه ای که در سوئد افتتاح می‌شود باید مدیر عاملی داشته باشد که مقیم اتحادیه اروپا باشد. همچنین شعبه‌های شرکت‌های دیگر در سوئد باید مالیاتی مشابه با شرکت‌های خصوصی بپردازند، تمامی‌شعبه‌ها ملزم هستند که فایل حسابرسی سالیانه خود را به دولت سوئد ارائه دهند.

سوئد از جمله کشورهایی است که رسما در این ۲۰ قرن صلح را پیشه خود دانسته و محیط امن و آرامی‌را تجربه کرده است که حاصل آن امنیت و آرامش امروزه این کشور است. این کشور با یک اقتصاد پایدار که به شدت سرمایه گذاری خارجی را پذیراست، برای شرکت‌هایی که به دنبال بازارهایی جدید و خاص می‌گردند انتخابی درست می‌باشد. سوئد از جمله کشورهایی است که برای رفاه مردم این کشور مالیات‌های بالایی برای شرکت‌های ثبت شده در این کشور اعمال می‌کند بنابراین قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در سوئد لازم است که از قبل برنامه ریزی‌های مالیاتی آن انجام شود.

 

شرکت انحصاری
شما مسئول شرکت خودتان هستید.یعنی از نظر مالکیت،اداره شرکت و مشتری یابی این شما هستید که مسئول همه چیز از جمله بدهی‌های شرکت هستید و تنها بخش سرمایه گذاری شرکت ست که می‌تواند از حساب  شخصی شما مستقل و جدا باشد.از نظر مالیاتی، شما در یک شرکت انحصاری موظف به پرداخت مالیات برای هر سودی در شرکت هستید.همچنین ۲۵٪ سهم بیمه اجتماعی شرکت شماست که از محل درآمدهای شرکت کسر می‌شود.انتخاب نام برای شرکت و ثبت آن در اداره ثبت شرکتهای سوئد اجباری نیست ولی به شرکت شما کمک زیادی می‌کند تا بعنوان یک شرکت انحصاری در کشور شناخته شوید.

شرکت تعاونی
همانطور که از نامش پیداست، این شرکت می‌تواند چندین مالک و ذینفع داشته باشد که با هم در مالکیت، مدیریت و اداره شرکت به توافق مشترک رسیده اند.مالیات بر سود شامل فعالیت اینگونه شرکتها نمی‌شود ولی در عوض هر کدام از سهامداران شرکت بر حسب میزان سهم خود باید مالیات بدهند.ثبت کردن نام شرکتهای تعاونی در اداره ثبت شرکتهای سوئد امری اجباری ست.

شرکت تعاونی با مسئولیت محدود
ماهیت این شرکت مشابه یک شرکت تعاونی ست با این تفاوت که در شرکت  تعاونی با مسئولیت محدود، حداقل یک عضو هیئت مدیره شرکت بعنوان مسئول تمامی‌بدهی‌های احتمالی شرکت مشخص و منصوب می‌شود.

شرکت با مسئولیت محدود
برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود، شما نیاز دارید تا مبلغی معادل ۵۰ هزارکرون سوئد (۷۸۰۰دلار) را بعنوان سرمایه اولیه شرکت نشان دهید.این بدان معناست که در صورت ورشکستگی شرکت، شما در خطر از دست دادن این مبلغ هستید.البته در بیشتر موارد افرادی که شرکت را مشترکا تاسیس می‌کنند جزو اعضای هیئت مدیره شرکت هم هستند و در نتیجه از انگیزه بیشتری برای به موفقیت رساندن کسب و کار خود برخوردار هستند.میزان مالیات بر سود شرکتهای با مسئولیت محدود در یکسال معادل ۲۶.۳ درصد از میزان کل سود شرکت است. ثبت کردن نام شرکتهای با مسئولیت محدود در اداره ثبت شرکتهای سوئد امری اجباری ست.بیشتر شرکتهای تاسیس شونده از نوع شرکتهای با مسئولیت محدود هستند که برای اینکه خیلی زود آنها را تشخیص دهید کافیست بدانید که هر شرکتی که نام تجاری اش به حروف AB ختم می‌شود (مخفف Aktieblog) از این نوع شرکت است.البته شرکتهای با مسئولیت محدود خودشان به دو نوع هستند: دولتی و خصوصی.طبیعی است که برای شما، نوع شرکت انتخابی شرکت خصوصی با مسئولیت محدود خواهد بود یعنی Private Limited Company.

موسسه اقتصادی
یک موسسه اقتصادی حداقل به سه فرد برای تشکیل شدن نیاز دارد که هر فرد حق رای در جلسه مجمع عمومی‌شرکت را دارد.تفاوتی که یک موسسه اقتصادی با یک شرکت با مسئولیت محدود دارد این است که نیازی به ثبت در اداره ثبت شرکتهای سوئد و به ثبت رساندن نام شرکت برای دلایل کپی رایت را ندارد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در سوئد
ابتدا باید مشخص کنید که چه می‌خواهید بفروشید و یا چه خدماتی می‌خواهید ارائه کنید.سپس باید بدانید که مشتریان بالقوه شما چه گروهی هستند و بازار هدفتان را دقیقا شناسایی کنید.قدم بعدی مشخص نمودن نقاط قوت و ضعف شما در مقایسه با رقبای موجود شما در بازار است. پس از اینکه این فاکتورهای کلیدی را مشخص نمودید، نوبت آن است که یک نقشه کسب و کار یا یک Business plan مناسب تهیه کنید. این نقشه کسب و کار باید خیلی ساده و قابل فهم و در عین حال جدی و جذاب باشد. جزئیات این نقشه بسته به ماهیت کسب و کار شما می‌تواند متنوع باشد ولی بطور کلی باید اطلاعاتی درباره فاکتورهای زیر را در بر بگیرد:

 مالکیت شرکت
 تجربیات و مهارت‌های اعضای شرکت
 خط مشی شرکت
 محصولات یا نوع خدمات شرکت
 بازار هدف و مشتریان شرکت
 رقبای موجود در بازار
 استراتژی یا راهکارهای شرکت
 تولیدکنندگان یا شرکتهای حمایت کننده از شرکت
 فهرست منابع یا نیازهای اولیه تولید یا ارائه خدمات
 میزان سرمایه اولیه شرکت،میزان گردش پول و پیش بینی‌های سود شرکت
 برنامه زمانی و نقشه‌های اجرایی

5 Responses to “خرید شرکت آماده در سوئد”

 • Ali Moghaddam:

  سلام.اعتماد کردن این دوره زمانه نه تنها سخته بلکه به فاجعه هم نزدیک میشه و توی راهی که شما معرفی میکنید آدمهای شارلاتان و فریبکار و سودجو خیلی زیاده و چطور و به کی میتوان اعتماد کرد؟تا چه سقف از سرمایه زندگی را باید توی راهی گذاشت که ممکنه بهت بگند سراب بودش.   لپ کلام.فاجعه را خودمان با دروغهایمان میسازیم.

  علاقه مندم.هر طور شده ۲ پسر کوچولویم را در اروپا به آینده ای روشن هدایت کنم. اما توی این مسیر چاههای سودجویی بیداد میکنه.

  خرید شرکت آیا گزینه خوبیه؟آیا مورد خاصی سراغ دارید؟.خداحافظ.مقدم
   

  • وکیل مهاجرت - مشاور و کارشناس اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا:

   با سلام

   میتوانم به شما چند توصیه بکنم

   ۱- با شرکت معتبر ثبت شده و دارای مجوز انجام خدمات قرارداد ببندید
   ۲- از اعتماد به برخی افراد که مدعی انجام کار هستند و بعضا در خارج از کشور و یا جلوی سفارت ها حضور دارند خودداری کنید
   ۳ – با شرکتی قرارداد ببندید که حداقل مالک محل کار خود باشد و از بستن قرارداد با اشخاصی که در مکان های استیجاری هستند خودداری کنید
   ۴ – قبل از بستن قرارداد با افراد حتما در خصوص سوابق ایشان تحقیق نمایید

   و اما در آخر

   سعی کنید با کسی کار کنید که واقعیت را به شما بگوید نه یک دروغ شیرین و رویا پردازی

 • ali:

  اقوام اونجا هستند یک شرکت میخوام که اونها هم با ما کار کنند و تولیدی باشه/.

   

  • وکیل مهاجرت - مشاور و کارشناس اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا:

   لطفا در صورت تمایل فرم ارزیابی اقامت اروپا را پر بفرمایید

   همچنین میتوانید از طریق تلفن ۰۲۱۲۲۸۷۵۴۴۳ در روزهای شنبه الی چهارشنبه با مشاور ما در دفتر تهران تماس حاصل نمایید

 • رضا:

  با سلام

  بنده به شما ايميل زدم اما متاسفانه جوابي دريافت نكردم. اخذ اقامت بدون تخصص و ويزاي تحصيلي آيا امكان پذير است و حدوداً چقدر هزينه نياز دارد؟؟! كشور هلند را در نظر بگيريد. ممنون ميشم پاسخ بدهيد

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا