اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

سفارت اسلوونی در تهران بازگشایی می‌شود 

در ملاقات سفیر کشورمان با وزیر امور خارجه جمهوری اسلوونی، ضمن مرور مناسبات فی‌مابین اعلام شد که کاردار موقت اسلوونی جهت بازگشایی سفارت این کشور عازم تهران خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مرتضی درزی رامندی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در لوبلیانا با کارل ویکتور اریاوتس معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه جمهوری اسلوونی، در محل آن وزارتخانه ملاقات کرد.

وزیر امور خارجه اسلوونی در ابتدای این دیدار، با اشاره به فضای به وجود آمده پس از توافق هسته‌ای و رفع تحریم‌ها علیه ایران اظهار داشت: زمان آن فرا رسیده است تا روابط خود با جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش توسعه دهیم و مهم‌ترین گام در این راستا، بازگشایی سفارت اسلوونی در تهران است.

وی افزود: همان گونه که قبلاً و در دیدار با جناب آقای ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده بودم، اسلوونی تصمیم گرفته است در سال جاری سفارت خود را در تهران بازگشایی می‌کند. بر همین اساس و به دنبال اقدامات قانونی و اداری صورت گرفته، به زودی کاردار موقت اسلوونی به منظور انجام تمهیدات لازم جهت بازگشایی سفارت، عازم تهران خواهد شد.

اریاوتس با مثبت ارزیابی کردن روابط دو جانبه، بر ضرورت تقویت ارتباطات و مراودات میان مسئولان دو کشور تأکید کرد.

وزیر امور خارجه اسلوونی در پایان، ابراز امیدواری کرد، در اولین فرصت ممکن و به منظور بازگشایی رسمی سفارت این کشور، به جمهوری اسلامی ایران سفر کند.

مرتضی درزی رامندی سفیر کشورمان در لوبلیانا، با تشریح مناسبات خوب دو کشور به ویژه در شرایط مناسب پس از توافق هسته ای و اجرای برجام، از تصمیم دولت اسلوونی مبنی بر بازگشایی سفارت این کشور در جمهوری اسلامی ایران استقبال و آن را گامی مهم در جهت تحکیم مناسبات فی‌مابین قلمداد کرد.

وی به اراده سیاسی مقامات جمهوری اسلامی ایران به منظور تقویت روابط با اسلوونی در ابعاد مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: اتخاذ راهبرد سیاست خارجی دو کشور مبتنی بر توسعه دیپلماسی اقتصادی، به عنوان پایه‌ای محکم برای تقویت مناسبات اقتصادی و تجاری فی مابین بوده؛ همچنانکه هدف اصلی ایران و اسلوونی در توسعه همکاری‌های اقتصادی، دستیابی به بازارهای ثالث و منطقه‌ای است که خوشبختانه ظرفیت های لازم در هر دو کشور وجود دارد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پایان این دیدار، ضمن اطمینان از گسترش همکاری ها در کلیه زمینه های مورد علاقه دو کشور، بازگشایی سفارت اسلوونی در ایران را در این راستا سازنده توصیف کرد.

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا