اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

کشورهای ‌مالتا و اسلواکی در جدیدترین آمار اتحادیه اروپا در صدر جدول رشد زمان اقامت گردشگران در اروپا قرار گرفتند.

ر اساس آخرین گزارش یکی از سازمان‌های معتبر در حوزه صنعت گردشگری وابسته به اتحادیه اروپا،‌ دو کشور مالتا و اسلواکی در صدر جدول رشد اقامت گردشگران قرار گرفتند.

به گزارش ورلد توریسم، از بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا تنها آمارهای ۱۵ کشور در زمینه زمان اقامت گردشگران در سال مالی ۲۰۱۳ – ۲۰۱۲ در دسترس بود که بر این اساس مالتا و اسلواکی در صدر این رده‌بندی قرار گرفتند.

اسلواکی با وجود ضعف در زیرساخت‌های صنعت گردشگری که علت اصلی آن قرار داشتن این کشور تحت حاکمیت اقتصاد کمونیستی در دهه‌های گذشته بوده است،‌ رشد ۹ درصدی زمان اقامت گردشگرانش را تجربه کرده است. مالتا نیز با آب و هوای مدیترانه‌ای و زمستان‌های معتدل و بارانی همانند اسلواکی رشد ۹ درصدی زمان اقامت گردشگرانش را تجربه کرده است. صنعت گردشگری یکی از ارکان اقتصاد مالتا بوده و این کشور از جاذبه‌های گردشگری طبیعی متنوعی شامل سواحل زیبا و آثار تاریخی به جا مانده از دو تمدن روم باستان و یونان باستان بهره می‌برد.

از سوی دیگر در سال مالی ۲۰۱۳ – ۲۰۱۲ زمان اقامت گردشگران در مقاصد برتر گردشگری اروپا از جمله فرانسه‌، اسپانیا و آلمان کاهش یافته است که کارشناسان علت اصلی این امر را هزینه پایین اقامت در دو کشور اسلواکی و مالتا در مقایسه هزینه بالای اقامت در فرانسه‌، آلمان و اسپانیا می‌دانند.

بر اساس همین گزارش، بلغارستان نیز که در این رده‌بندی در رتبه چهارم قرار گرفته است‌، یکی از ارزان‌ترین مقاصد گردشگری اروپا بوده و پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آتی به دلیل هزینه کم اقامت‌، در صدر این جدول قرار گیرد.

تلاش‌های جدی بلغارستان در زمینه جذب گردشگر نیز از سال ۲۰۰۱ با جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای توسعه‌ی زیرساخت‌های گردشگری این کشور شکل جدی آغاز شده است. صنعت گردشگری بلغارستان از دهه‌های گذشته، یکی از ارکان اقتصاد این کشور ارزان محسوب می‌شود و بلغارستان به دلیل داشتن امکانات رفاهی مناسب و آثار تاریخی ارزشمند همواره یکی از مقاصد گردشگری اروپا به‌شمار می‌رفته، ولی با الحاق این کشور به اتحادیه‌ی اروپا، ناگهان تعداد گردشگران بلغارستان چند برابر شد.

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا