Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

Posts Tagged ‘مهاجرت به اسپانیا’

اسپانیا کشوری‌است در جنوب غربی اروپا. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید است. سرزمین اسپانیا شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهر‌های سبته (Ceuta) و ملیله (Melilla) در شمال قاره افریقاو برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره‌ و خود شبه‌جزیره‌است. اسپانیا از قدیم الایام کشوری بوده است که ایرانیان بسیاری تمایل به مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا را داشته اند . آب و هوای بسیار خوب و شرایط مساعد برای زندگی در اسپانیا عاملی در جهت تشویق ایرانیان برای اقامت در اسپانیا بوده است .

شاید تبلیغات اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید املاک را زیاد شنیده باشید . متن تبلیغات به شرح ذیل میباشذ

اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک به ارزش حداقل ۸۰٫۰۰۰ یورو

اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک به ارزش حداقل ۱۲۰٫۰۰۰ یورو

اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک به ارزش حداقل ۱۶۰٫۰۰۰ یورو

اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک به ارزش حداقل ۵۰۰٫۰۰۰ یورو

شاید برای شما سوال باشد که آیا میتوان از طریق خرید ملک در اسپانیا اقامت گرفت ؟

تا کنون هیچ منبع رسمی در اسپانیا اخذ  اقامت اسپانیا از طریق خرید املام را تایید ننموده است و شما نمیتوانید تنها با استفاده از خرید املاک در اسپانیا اقامت اسپانیا را به دست آورید . البته شرایط خاصی نیز وجود دارد . شما اگر از تمکن مالی بسیار خوبی برخوردار باشید و بتوانید اثبات کنید که میتوانید تمام هزینه های زندگی خود و خانواده خود را بدون کار در اسپانیا میتوانید تامین نمایید میتوانید اقامت اسپانیا را دریافت نمایید . اثبات این توانایی کاری نسبتا مشکل است و هر کسی نمیتواند این توانایی را اثبات نماید .

خرید ملک در اسپانیا به دو صورت میتواند برای شما اقامت را به همراه داشته باشد

 

۱- همراه با ثبت یک شرکت باشد که واقعا هم قرار باشد شرکتی دائر گردد و فقط قصد باز کردن شرکت سوری وجود نداشته باشد

۲- تمکن مالی : شما بتوانید اثبات نمایید که بدون کار در اسپانیا امکان فراهم کردن هزینه زندگی خود و خانواده خود را در اسپانیا خواهید داشت ( خرید ملک در اسپانیا به شما امکان کار و مجوز کار نمیدهد که بتوانید در اسپانیا کار کنید و هزینه زندگی خود و خانواده خود را تامین کرد و بایستی در صورت تمایل برای کار کردن در اسپانیا شرکت ثبت کنید )

اگر نتوانید به یکی از روشهای فوق از دولت اسپانیا اقامت بگیرید تنها امکان اخذ ویزا شنگن برای شما وجود خواهد داشت تا ایام محدودی در سال بتوانید در ملک خریداری شده اقامت داشته باشید

 

مزایای خرید ملک در اسپانیا:

– حضور در اتحادیه اروپا.

– سرمایه گذاری ارزی که همواره دارای ارزش افزوده میباشد.

– با هزینه های روزمره زندگی پایین تر از ایران.

– اخذ ویزاهای اقامتی بلند مدت شنگن به صورت multiple از ۶ماه تا ۲سال با قابلیت تمدید از سفارت اسپانیا در هر زمان که مورد درخواست شماست (برای صاحبان ملک و کلیه همراهان).

– معافیت مالیات سالیانه برای کلیه املاک بر طبق قوانین کشور اسپانیا (بطور مثال در کشور ایتالیا هر ساله مالک موظف به پرداخت ۵% از قیمت کل ملک به دولت میباشد).

– افتتاح حساب بانکی در هر یک از بانکهای اسپانیا و اخذ کارتهای اعتباری، پس از عقد قرارداد خرید ملک.

– استفاده از آب و هوای بسیار عالی ِ مدیترانه ایی در هر زمان و هر مدت که دلخواه شماست.

– مالکیت ۱۰۰% ملک به نام خریدار (برخلاف کشورهایی از قبیل امارات متحده ی عربی).

– قابلیت خرید یک ملک به نام بیش از یک نفر.

– قابلیت ثبت نام فرزندان شما در مدارس بین المللی اسپانیا و اخذ اقامت، جهت مادر خانواده.

و …

مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت کشورهای اروپایی ( اقامت اروپا ) از روش تمکن مالی فرصتی کاملا استثنائی برای اخذ اقامت اروپا در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان  شنگن ( اجازه  زندگی و یا سفر آزادانه در سراسر اروپا شنگن )

مهاجرت به اروپا از روش تمکن مالی

روشهای متفاوتی برای اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا وجود دارد .  یکی از سریعترین و  بهترین روشهای اخذ اجازه اقامت اروپا از روش تمکن مالی و مهاجرت اروپا  از طریق تمکن مالی میباشد . لازم به ذکر است که در سایر راه های اخذ مجوز  اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا شما بایستی مشغول در به فعالیت اقتصادی و یا کاری در کشور اروپایی مورد نظر باشید و هر سال بایستی مالیات بدهید . اما افرادی  که اقامت اروپا از روش تمکن مالی را دریافت میکنند  و  برای مهاجرت به اروپا از راه تمکن مالی اقدام مینمایند نیازی به کار در اروپا  نخواهند داشت و دولت های اروپایی انتظار دریافت مالیات و بیلان سالیانه از این افراد  را نخواهد داشت . در واقع روش اقامت اروپا از طریق تمکن مالی و مهاجرت اروپا  از روش تمکن مالی ( اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی  ) برای عزیزانی مناسب است که از تمکن مالی بالایی برخوردار میباشند  و عملا برای گذران زندگی  به کار کردن و کسب درآمد از طریق شغل نیازی ندارند . حتی جالب است بدانید در روش اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک  و مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک شما بایستی مبلغی حدود ۵۰۰٫۰۰۰ یورو ملک بخرید  . ملک مورد نظر را تا ۱۰ سال اجازه فروش و یا اجاره به دیگران ندارید و بایستی یا شخصا استفاده کنید یا بلا استفاده باقی بماند . اما در روش اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی و مهاجرت اروپا  از طریق تمکن مالی  شما نیاز به خرید ملک نخواهید داشت . شما میتوانید در حد نیاز خود بسته به تعداد افراد خانواده نسبت به اجاره ملک و یا خرید ملک اقدام نمایید . در روش اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک شما بایستی ۱۰۰ % قیمت ملک را به صورت نقد بپردازید ولی در روش اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی شما در صورت تمایل برای خرید ملک در اروپا میتوانید مبلغی بین ۲۵ تا ۳۰ درصد ارزش ملک را نقد و بقیه را به صورت اقساط بلند مدت با بهره بسیار پایین پرداخت خواهد نمود .

اقامت اروپا از روش تمکن مالی

در این نوع مجوز اقامت اروپا متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت سرپرستی خود اقامت دریافت کنند.اما نکته بسیار مهم اخذ  اقامت موقت اولیه نیست و نکته مهم این است که بعد از اقامت اولیه شما بتوانید اقامت موقت خود را طی چند سال تمدید و آن را به اقامت دائم اروپا تبدیل کرده .و پاسپورت اروپایی دریافت نمایید . اقامت تمکن مالی به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی برخوردار باشند. شخصی که ثابت کند درآمد ماهانه قابل قبولی برای خود و خانواده را دارد شامل می شود. در واقع شماا  با داشتن سند ملکی در ایران و همچنین  سپرده بانکی کافی امکان اقامت اروپا را برای خود و خانواده تحت سرپرستی خود خواهید داشت روش مهاجرت به اروپا از طریق تمکن مالی  و اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی روشی بسیار سریع میباشد و شما در طول چند ماه میتوانید کارت اقامت اروپا را دریافت نمایید . ( معمولا در روش های اخذ اقامت اروپا از طریق کار و اخذ اقامت اروپا از روش ثبت شرکت زمان های طولانی تری به دلیل پیچیدگی های پرونده مطرح خواهد بود ) همچنین در صورتی که شما از طریق تمکن مالی  اقامت اروپا را دریافت کنید و به اروپا مهاجرت کنید فرزندان شما خواهند توانست به صورت رایگان مانند شهروندان اروپایی در کشورهای اروپایی تحصیل کنند و از استانداردهای آموزشی اتحادیه اروپا بهره ببرند جالب ترین نکته روش اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی اروپا که بسیاری را علاقه مند به استفاده از این روش برای اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا مینماید این است که شما امکان و اجازه سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی را خواهید داشت . مزایای دریافت اقامت از روش تمکن مالی : – عدم نیاز به ثبت شرکت و انجام هیچ فعالیت تجاری – عدم نیاز به استخدام فرد اروپایی –  برای افرادی که دارای سن بالا میباشند محدودیتی در نظر گرفته نخواهد شد – عدم نیاز به مدارک بین المللی زبان – سریعترین روش در دریافت اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا –  تمدید آسان مجوز  اقامت در اروپا – امکان تحصیل رایگان فرزندان در سطح کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن مسائلی که در بالا ذکر شد بخشی از مواردی است که افراد را به مهاجرت به اروپا با تمکن مالی و اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی ترغیب مینماید در حال حاضر چند کشور اروپایی اجازه اقامت تمکن مالی و همچنین مهاجرت به اروپا از طریق تمکن مالی را صادر مینمایند . در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در گروه اقامت اروپا با تلفن ۰۲۱۲۲۸۷۵۴۴۳ تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک های زیر کلیک کنید

اقامت اروپا از روش تمکن مالی

اقامت فرانسه از روش تمکن مالی

اقامت یونان از روش تمکن مالی

اقامت اسپانیا از روش تمکن مالی

اقامت اتریش از روش تمکن مالی

اقامت پرتغال از روش تمکن مالی

اقامت ایتالیا از روش تمکن مالی

اقامت قبرس از روش تمکن مالی

اقامت سوئیس از روش تمکن مالی

مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا با تمکن مالی

مهاجرت به اتریش با تمکن مالی

مهاجرت به یونان با تمکن مالی

مهاجرت به پرتغال با تمکن مالی

مهاجرت به ایتالیا با تمکن مالی

مهاجرت به قبرس با تمکن مالی

مهاجرت به سوئیس با تمکن مالی

مهاجرت به اروپا با تمکن مالی

کشور پادشاهی اسپانیا 
Reino de España
اسپانیا
پرچم  
پایتخت
(و بزرگترین شهر)
مادرید
شرقی′۲۴°۱۳ شمالی′۳۱°۵۲
زبان(های) رسمی اسپانیایی
نوع حکومت پادشاهی مشروطه
نام حاکمان
• پادشاه
• نخست‌وزیر
خوان کارلوس اول
خوسه لوییس رودریگس زاپاتِرو ( PSOE )
مساحت
مساحت ۵۰۴،۷۸۲کیلومتر مربع (۵۰ام)
‌آب‌ها (%) ۱٫۰۴
تراکم جمعیت ۲۳۱٫۱‎/km۲‏ (۳۴ام)
تولید ناخالص داخلی (تخمین ۲۰۰۶)
مجموع ۲٫۰۶۹ بیلیون دلار (۵ام)
سرانه ۳۱٬۴۷۲ دلار (۱۷ام)
شاخص توسعه انسانی (۲۰۰۳) ۰٫۹۳۰ (بالا) (۲۰ام)
واحد پول یورو (€)۱ (EUR)
منطقه زمانی CET (ساعت جهانی+۱)
تابستانی (DST) CEST (ساعت جهانی)
دامنه اینترنتی .es
پیش‌شماره تلفنی +۳۴
۱ تا پیش از سال ۲۰۰۲: پزوتا

اسپانیا (به اسپانیایی: España) کشوری‌ واقع در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا است. نام رسمی اسپانیا، پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید می‌باشد. این کشور در شمال با فرانسه و آندورا، در غرب با پرتغال، در جنوب با جبل‌الطارق و مراکش و هم‌چنین دارای مرزهای دریایی در شرق با دریای مدیترانه، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.

سرزمین اسپانیا با ۵۰۴٬۰۳۰ کیلومتر مربع مساحت، ۵۱امین کشور پهناور جهان و دومین کشور بزرگ اروپای غربی بعد از فرانسه است که شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهرهای سبته (Ceuta) و ملیله در شمال قارهٔ آفریقا و برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره و خود شبه‌جزیره‌است.

زبان رسمی این کشور اسپانیایی است که امروزه ۵۰۰ میلیون نفر سخنور دارد. [۱]

 

تاریخ

عصر باستان

قدیمی‌ترین ساکنان شبه‌جزیره بوشهر تشکیل دهندگان تمدّن‌های ایبری و باسکی بوده‌اند. در هزاره اول ق.م.، بخشی از اقوام سلت وارد مناطق شمال غربی شبه‌جزیره شدند. از آمیزش سلت‌ها و ایبرها هم، تمدن سلت‌ایبری در مناطق مرکزی به وجود آمد. در همین دوره، فنیقیان شهرهایی را در کرانه‌های مدیترانه و در سواحل اقیانوس اطلس در جنوب کشور بنیان گذاشته -مثل کادیس، مالاگا و غیره- و در آن‌ها صنعت را رونق دادند. یونانیان هم به قصد تجارت با مناطق داخلی به عمارت بنادری در کرانه‌های شمالی مدیترانه پرداختند.

در قرن سوم ق.م.، قرطاج برای دفاع از شبکه تجاری خود در برابر رم، وارد شبه‌جزیره شده و به استعمار مناطق ایبرنشین و سلت‌ایبرنشین پرداخت. مرکز قرطاجیان در شبه‌جزیره، بندر مهم قرطاج هدشت نوین (Cartagena ی کنونی) بود. طیّ جنگ‌های پونیک، که بین قرطاج و جمهوری رم به وقوع پیوسته است، شبه‌جزیره ایبری مرکز قشون‌کشی‌های کارتاژیان به سمت رم بود. بعد از دومین جنگ پونیک، رومیان تسخیر شبه‌جزیره را شروع کردند و این روند تا سال ۱۹ ق.م. ادامه داشته است.

با پیروزی رومیان، شبه‌جزیره ایبری جزو امپراتوری رم شد. روند رومی‌سازی زبانی، فرهنگی و اقتصادی در اواخر قرن دوم ق.م. شروع شد. اسپانیای کنونی نام و اکثر زبان‌ها و اساس شبکه جادّه‌های خویش را از این دوره به ارث برده‌است. عمق رومی‌سازی اسپانیا تا حدّی بوده‌است که سه تن از امپراتورهای رم (Traianus، Hadrianus و Theodosius I) و همین طور فیلسوف رواقی بزرگ سنکا (Lucius Anneus Seneca) و شعرای نامداری چون مارتیالیس (Marcus Valerius Martialis) و لوکانوس (Marcus Annaeus Lucanus) در این سرزمین به دنیا چشم گشودند.

اوّلین شواهد موجود، تاریخ رواج مسیحیت را در اسپانیا به قرن چهارم م. می‌رسانند. در سال ۳۸۰، امپراتور تئودوسیوس اوّل مسیحیت را دین رسمی کلّ قلمرو رم اعلام کرد.

سده‌های میانه

 

نمایی از مسجد قرطبه (دوران اموی)

در قرن پنجم میلادی، گروه‌هایی از اقوام ژرمانیک و یک قوم ایرانی به اسم الان‌ها امپراتوری رم را که به مرحله انحطاط خود رسیده بود تسخیر کردند. از این میان، قوم ویزیگوت در اسپانیا قدرت را به دست گرفت و سلسله پادشاهی‌ای تشکیل داد که قلمرو آن کلّ شبه‌جزیره و مناطق جنوب فرانسه را در بر می‌گرفت. مذهب آن‌ها، بر خلاف اکثر ساکنان اسپانیا که کاتولیک بودند، آریوئی بود تا این که در سال ۵۸۹ م. رکاردوس اول به مذهب کاتولیک روی آورد. ویزیگوت‌ها به کشور خودشان هیسپانیا می‌گفتند.

در سال ۷۱۱ م. هیسپانیا مورد حمله مسلمانان عرب و بربر، ‌به رهبری طارق بن زیاد قرار گرفت و بعد از چند سال، تقریباً تمامی هیسپاینا با اسم اندلس به صورت یکی از ولایات تحت سلطه‌ی بنی امیه دمشق در آمد. بعد از سقوط حکومت امویان، در سال ۷۵۶ م. یکی از آنها به اسم «عبدالرحمان داخل» موفق به تاسیس یک امارت مستقلِ از خلفای نوپای عباسی در قلمرو اندلس شد. تثبیت قدرت سیاسی این امارت و رقابت بین‌المللی با عباسیان بغداد و فاطمیان مصر باعث شد در سال ۹۲۹ م. عبدالرحمان سوم لقب خلیفه را اتخاذ کند.

دوره‌ی خلافت اموی، که اوج قدرت سیاسیی مسلمانان در شبه‌جزیره‌ی ایبری به شمار می‌رود بعد از یک قرن تسلط با “فتنه اندلس” ختم یافت. اختلافات داخلی گوناگون به جنگ‌های داخلی و تشکیل امارت‌های جداگانه ملوک‌الطوایفی انجامید که سلطان برخی از آنها مسلمان بود و برخی دیگر در نیمه شمالی شبه‌جزیره تابع مسیحیت بودند. تضعیف تدریجی امارات اسلامی باعث شد امارات مسیحی قلمرو خود را بسط بدهند و به مرور نیز متحد شوند. در قرن سیزدهم م.، شبه‌جزیره به پنج تا مملکت تقسیم شده بود:‌ آراگون، ناوار، کاستیا (Castilla) و پرتغال و گرانادا که از این پنج تا تنها گرانادا تحت سلطه خداندان مسلمان بنص نصر بوده است.

عصر مدرن

نوشتار اصلی: امپراتوری اسپانیا

در قرون جدید (۱۶ و ۱۷ م.) قوی‌ترین کشور استعمارگر جهان بوده‌است.

 

 

جنگ داخلی

حکومت اسپانیا تا۱۹۳۱ م. مشروطه بود و در آن سال به جمهوری تبدیل شد. در ژوئیه ۱۹۳۶ ارتش اسپانیا کوشید دولت جمهوری اسپانیا را ساقط کند. نتیجه این عمل جنگ داخلی بود که در آن ۳۰۰٬۰۰۰ نفر مردند. آلمان نازی و ایتالیای فاشیست به حمایت از ژنرال فرانکو و نیروهای ملّی گرایش پرداختند. اتّحاد جماهیر شوروی و بریگاد بین‌المللی در جبهه جمهوری خواهان می‌جنگیدند. در ۱۹۳۹ فرانکو در جنگ داخلی پیروز شد

ورود در نظام سیاسی اروپایی

امروزه حکومت اسپانیا مشروطه سلطنتی و پادشاه آن خوان کارلوس است.

 

کابینه زنانه

در سال ۲۰۰۸ نخست وزیر اسپانیا، خوزه لویس زاپاترو، دومین کابینه خود را که برای نخستین بار اکثریت را زنان تشکیل می‌دهند معرّفی کرد: ۹ وزیر زن در مقابل هشت مرد. رکورد جوان ترین وزیر تاریخ اسپانیا نیز در این کابینه با حضور بیبیانا آیدو، زن جوان ۳۱ ساله شکسته شد. در کابینه پیشین این نخست وزیر تعداد وزیران مرد و زن برابر بود. این حرکت برای اسپانیا که تا ۳۰ سال پیش از آن، در دوران فرانکو، مردان حقّ قانونی داشتند که در انظار عموم زن خود را کتک بزنند، حرکت بزرگی محسوب می‌شود

وزیران این کابینه عبارتند از :

وزیران جدید

 • کریستینا گارمندیا، وزیر نوگرایی
 • میگل سباستیان وزیر صنعت
 • سلستینو کورباچو وزیر کار
 • بیبیانا ایدو وزیر مساوات
 • بئاتریس کوردور وزیر مسکن
 • کارمه چاکن وزیر دفاع

 

وزیران ابقا شده

 • النا اسپینوسا وزیر محیط زیست
 • الفردو پرس روبالکابا وزیر کشور
 • میگل انخل موراتینوس وزیر امور خارجه و همکاری
 • برنات سوریا وزیر بهداشت
 • سسار انتونیو مولینا وزیر فرهنگ
 • النا سالگادو وزیر مدیریت اجتماعی
 • ماریانو فرناندس برمخو وزیر دادگستری
 • مرسدس کابررا وزیر آموزش
 • ماریا ترسا فرناندس دلا وگا معاون اول نخست وزیر
 • پدرو سولبس همزمان معاون دوم نخست وزیر و وزیر اقتصاد

تقسیمات کشوری

 

بخش‌های خودمختار اسپانیا

نوشتار اصلی: تقسیمات کشوری اسپانیا
نوشتار اصلی: بخش‌های خودمختار اسپانیا
نوشتار اصلی: استان‌های اسپانیا
نوشتار اصلی: شهرستان‌های اسپانیا‎
نوشتار اصلی: دهستان‌های اسپانیا

اسپانیا ۱۷ بخش خودمختار دارد. از سوی دیگر کشور اسپانیا به ۵۰ استان نیز تقسیم شده است که به این ترتیب هر کدام از بخش‌های خودمختار خود به یک یا چند استان تقسیم گردیده‌اند. برای نمونه ناحیه اکسترمادورا از دو استان کاسرس و باداخوس تشکیل شده است. علاوه بر این هر استان به تعدادی شهرستان تقسیم شده است و هر شهرستان به تعدادی دهستان. اسپانیا ۸۱۰۸ دهستان دارد.

پرجمعیّت‌ترین شهرها

هر دهستان اسپانیا به طور میانگین ۵٬۳۰۰ نفر جمعیت دارد، امّا دامنه تغییرات زیاد است. پرجمعیّت‌ترین دهستان اسپانیا شهر مادرید با ۳٬۱۲۸٬۶۰۰ (۲۰۰۶) نفر جمعیّت است. در حالی‌که چندین دهستان نیز وجود دارند که جمعیتشان کمتر از ۱۰ نفر است. جدول زیر ده تا از پرجمعیّت‌ترین دهستان‌های اسپانیا را نشان می‌دهد.

 

دو برج موسوم به دروازه اروپا مادرید

#↓ شهر↓ بخش خودمختار↓ جمعیت
(۲۰۰۶)↓
۱ مادرید الگو:Country data مادرید ۳٬۱۲۸٬۶۰۰
۲ بارسلونا الگو:Country data کاتالونیا ۱٫۶۰۵٫۶۰۲
۳ بالنسیا الگو:Country data بالنسیا ۸۰۵٫۳۰۳
۴ سبیا الگو:Country data اندلس ۷۰۳٫۳۱۳
۵ ساراگوسا الگو:Country data آراگون ۶۳۹٫۱۸۱
۶ مالاگا الگو:Country data اندلس ۵۶۰٫۶۳۱
۷ مورسیا الگو:Country data مورسیا ۳۱۶٫۹۹۶
۸ رودسر الگو:Country data جزایر قناری ۳۷۷٫۰۵۶
۹ پالما الگو:Country data جزایر بالئارس ۳۷۵٫۰۳۸
۱۰ بیلبائو الگو:Country data باسک ۳۵۳٫۱۳۵

اقتصاد

اسپانیا بزرگ‌ترین تولید کنندهٔ روغن زیتون جهان است.

سعی داریم با پاسخ به پرسشهای شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت اسپانیا و مهاجرت به اسپانیا کمی راه را برای شما عزیزان هموار نماییم

البته این سوالات به صورت پرسش و پاسخ برای همه قابل مشاهده خواهد بود

پس لطفا شماره تماس یا ایمیل خود و یا دیگران را در این قسمت ننویسید

لطفا برای ارسال سوال خود به لینک زیر مراجعه نمایید

 

پرسش و پاسخ اقامت اسپانیا و مهاجرت به اسپانیا

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا