اقامت اروپا اقامت اروپا اقامت شنگن ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اروپایی ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت اقامت اروپا مهاجرت به اروپا ویزا تجاری ویزا شنگن مشاور ویزا مشاور مهاجرت مشاور اقامت اقامت دائم اروپا اقامت مالتا اقامت دائم شنگن اقامت اتحادیه اروپا اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از طریق کار اقامت از طریق ویزا کار اروپا اقامت سوئد اقامت آلمان اقامت فرانسه اقامت اتریش ویزا شنگن ویزا شینگن اقامت شینگن ویزا اروپا اقامت استونی اقامت لیتوانی اقامت از طریق خرید املاک اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت اروپا از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در اروپا اقامت یونان اقامت اسپانیا اقامت سوئد اقامت لتونی اقامت اتریش اقامت آلمان مهاجرت به اروپا مهاجرت به آلمان ویزا شنگن اقامت شنگن اقامت اروپا بر اساس تمکن مالی اقامت اسلواکی بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به اسپانیا بر اساس تمکن مالی مهاجرت به اروپا بر اساس خرید ملک مهاجرت به اروپا بر اساس ثبت شرکت مهاجرت به فرانسه با تمکن مالی مهاجرت به اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با تمکن مالی اقامت اتریش با ثبت شرکت
Get Adobe Flash player
فرم ارزیابی اقامت اروپا

فرم ارزیابی رایگان اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا
مشاوران اقامت اروپا
دانلود راهنمای اقامت اروپا

دانلود راهنمای اقامت اروپا

مشاوره اقامت اروپا از طریق تلگرام

نظرات اقامت اروپا

کانال تلگرام اقامت اروپا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اصولا مهاجرت به سوئیس از پیچیدگی بسیار خاصی برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا برخوردار میباشد و این شرایط حتی برای اتباع کشور آمریکا نیز اعمال میگردد .  درصورتیکه در نظر دارید به صورت سرمایه گذاری به کشور سوئیس مهاجرت نمائید میبایستکه ابتدا یک شرکت حقوقی در کشور سوئیس ثبت نمائید . سپس باید یک فعالیت اقتصادی را راه اندازی بنمائید به طوریکه برای حداقل ۱۰ نفر شغل ایجاد بنمائید. مبلغ سرمایه گذاری شده چندان مورد توجه  مقامات محلی قرار ندارد ولیکن توجه داشته باشید که حقوق یک کارگر عادی در ماه دست کم ۳۵۰۰ فرانک میباشد . پس از گذشت یکسال و در صورتیکه فعالیت اقتصادی قابل قبولی داشته باشید و میران سود آوری خالص شرکت شما بالای ۰۰۰ ۱۰۰ فرانک باشد میتوانید برای دریافت اقامت  سالیانه سوئیس که به کارت اقامت B  معروف میباشد  اقدام نمائید که این اقامت پس از گذشت ۵ سال به اقامت نوع  دائم که به کارت اقامت  C معروف میباشد  تبدیل خواهد گردید. مطابق با قانون جدید مهاجرت که اکنون در پارلمان این کشور در دست بررسی میباشد دارندگان اقامت دائم  C  بعد از گذشت ۳ سال میتوانند برای اخذ تابعیت سوئیس اقدام بنمایند .

 

مهاجرت از طریق بازنشتگی

درصورتیکه شما بالای ۵۵ سال سن داشته باشید و بتوانید ثابت بنمائید که در گذشته از پیوندی محکم  با کشور سوئیس برخوردار بوده اید تحت شرایط خاصی میتوانید برای کارت اقامت B  این کشور برای خانواده خود و فرزندان زیر ۱۸ سالتان اقدام بنمائید . به عنون مثال ممکن است شما در گذشته چندین بار به کشور سوئیس سفر کرده باشید بطوریکه این کشور یکی از مقاصد اصلی تفریحی شما بوده باشد و یا اینکه دارای سابقه بازرگانی با کشور سوئیس بوده باشید و یا اینکه خود و یا یکی از فرزندانتان در کشور سوئیس تحصیل کرده باشد .

همچنین شما باید ثابت بنمائید که دیگر قصد فعالیت اقتصادی در داخل ویا خارج از سوئیس را ندارید و میخواهید دوران بازنشستگی خود را آغاز بنمائید و همچنین  دارای درآمد سالیانه دسته کم برابر با ۰۰۰ ۱۰۰ فرانک سوئیس هستید که از این مبلغ باید ۰۰۰ ۲۵ فرانک آنرا به عنوان مالیات بر درآمد به دولت سوئیس بپردازید .

 

مهاجرت از طریق تخصص

همه ساله بخش عظیمی از نیروی متخصص این کشور از خارج از سوئیس تامین میگردد . مطابق با قانون مهاجرت این کشور اتباع خارج از محدوده اتحادیه اروپا تنها در صورتی میتوانند متقاضی مهاجرت به کشور سوئیس باشند که از یک تخصص حرفه ای در سطح بالا برخوردار باشند و یک شرکت سوئیسی نیز مایل به استخدام این افراد باشد . البته هر شرکتی نیز به راحتی نمیتواند متقاضی استخدام پرسنل خارجی باشد و کیفیت و کمیت شرکت ساپورت کننده از طرف مقامات محلی کاملا مورد بررسی قرار خواهد گرفت . در صورت موفقیت برای این اشخاص اقامت سالیانه Bصادر خواهد گردید .

4 Responses to “روشهای مهاجرت به سوئیس”

 • Hajialian:

  سلام

  با احترام اینجانب متولد ۱۳۳۸ ( ۱۹۵۹ میلادی) بازنشسته شرکت صنایع هواپیمایی ایران با بیش از سی سال تجربه در این صنعت شامل تکنسین موتور بازرس کنترل کیفیت ، مدرس موتورهای جت، مدیریت و ریاست دایره مهندسی تضمین کیفیت و مدیرت آموزش تمایل اقمت و کار را در یکی از کشورهای اروپایی بخصوص اسکاندیناوی را دارم لطفا راهنمایی فرمایید.

  با تشکر

  • وکیل مهاجرت - مشاور و کارشناس اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا:

   برای ورود به اروپا بایستی از راهکاری اقدام نمود که امکان پذیر باشد

   ما نیاز دارید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم تا بتوانیم پاسخگو باشیم .

   لطفا ابتدا فرم ارزیابی اقامت اروپا را پر بفرمایید

   فرم ارزیابی اقامت اروپا

 • محمد نودهی:

  سلام محمد نودهی ۲۷ ساله از تهران دارای مدرک لیسانس پرستاری و دو سال کار در بیمارستان قلب هستم. همسرم دارای مدرک ارشد فرانسه برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری و خودم برای کار اقدام به اقامت در کشور سویس را دارم. لطفا نظرات خود را در این زمینه و راهنماییهای لازم را مبذول فرمایید.

Leave a Reply

کانال تلگرام اقامت اروپا

راهکارهای اقامت اروپا
مشاوره اقامت اروپا – مشاوره مهاجرت به اروپا
مشاوره اقامت اروپا